Foto: Tīnas un Šomases izgājieni sociālajos tīklos, skaistule ar pandu un daiļa apalīte ar celulītu – aizvadītās nedēļas spilgtākie kadri

1 komentārs
Foto: Tīnas un Šomases izgājieni sociālajos tīklos, skaistule ar pandu un daiļa apalīte ar celulītu – aizvadītās nedēļas spilgtākie kadri
MEGA/SCANPIX

Uhh, kas par nedēļu! Skaļākos notikumus jau apskatījām, tagad kārta pienākusi pikantērijām jeb spilgtākie kadri. “Playboy” modele ar pandas lāci, pašmāju zvaigžņu dienas un nedienas… Tā varētu saukt un saukt! Ieskaties galerijā!

Pandu izmiršanai – nē

Savdabīgā veidā pievērst uzmanību pandu izmiršanas jautājumam nolēmusi aktrise un ”Playboy” modele Ērika Džordana. Daiļava, kuru pasaulē pazīstama arī kā ”pandu advokāte”, sevišķi pikantās pozās iemūžināta kopā ar rotaļlietu pandu.

Ērika Džordana, kura ir aktīva pandu tiesību aizstāve un šai sugai veltītas labdarības organizācijas aktīviste, mīlestību uz pandām pacēlusi nebijušos augstumos. Skaistule iemūžināta draisks kadros, lakstojamies un mīlināmies ar rotaļlietu.

VAIRĀK LASI ŠEIT!

Lielo izmēru modele izrāda savus apaļumus

30 gadus vecā Ešlija Greiema ir viena no pasaulē pieprasītākajām lielo izmēru modelēm. Šonedēļ viņa pozējusi kārdinošā bikini fotosesijā slavenību iecienītajā Maiami pludmalē.

Sesijas ietvaros Ešlija fotokameras priekšā stājusies vairākos peldkostīmos. Īpašu ievērību iemantojis fakts, ka apaļīgā skaistule nav baidījusies pozēt arī knapā bikini.

VAIRĀK LASI TE

Pašmāju zvaigznes izceļas sociālajos tīklos

Aizvadītajā nedēļā pašmāju šovbiznesa zieda sociālo tīklu konti. Te Samanta Tīna nebēdnīgi pozē Viļņas picērijā, tad Liene Šomase prezentē jauno frizūru, bet Aija Andrejeva atrādās spocīgā izskatā.

Bet nedēļa vēl nav noslēgusies, jo mūs sagaida saldais ēdiens – kanāla TV3 šovs “Izklausies redzēts”. Ieskaties, kā dalībnieki gatavojas!
1 komentārs