Komentāri
Foto: par “Mis Krieviju 2018” kronēta 18 gadīga studente
Sputnik/LETA

Aizvadītajā nedēļas nogalē Maskavā, Barvikhas koncertzālē, tika noskaidrota titula “Miss Russia 2018” ieguvēja. Par mūsu lielās kaimiņzemes skaistuma simbolu tika kronēta 18 gadīgā Jūlija Poļačikina.

Jūlija ir no Čuvašijas apgabala Krievijā un tikai pagājušajā gadā absolvēja 12. klasi. Tagad viņa universitātē studē žurnālistiku, bet ikdienā aizraujas ar fitnesu un badmintonu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jaunā meitene tika apbalvota ar kroni, kas rotāts ar balto zeltu un dimantiem, kā arī rubīniem un safīru. Papildus tam viņa bankas kontu papildināja ar 48 tūkstošiem ASV dolāru un savā īpašumā ieguva jaunu auto.

Konkurss “Miss Russia” norisinājās jau 26. reizi, 14. aprīlī pulcējot 50 dāmas no visas Krievijas. Šī gada uzvarētāja kroni saņēma no iepriekšējā gada uzvarētājas Poļinas Popovas.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl