Foto: kā latviešu komiķi vairāku simtu cilvēku klātbūtnē ķircināja TV zvaigzni Renāru Zeltiņu

0 Komentāru
Foto: kā latviešu komiķi vairāku simtu cilvēku klātbūtnē ķircināja TV zvaigzni Renāru Zeltiņu
Andris Zieds

17. martā aizpildītajā “Splendid Palace” lielajā zālē norisinājās latviešu komiķu apvienības “Comedy Latvia” ikgadējais “Cepiens”, kurā kumēdiņu meistari iesmej par kādu sabiedrībā zināmu personu viņam klātesot. Šoreiz tas bija Renārs Zeltiņš, kuram uz skatuves pievienojās jau pieminētie komiķi, kā arī īpašie viesi – radio personība Magnuss Eriņš, kā arī sporta komentētājs Edgars Buļs.

“Cepiens” jau kļuvis par tradīciju – iepriekšējos divos gados uz skatuves izsmieti mūziķis Ralfs Eilands un reperis Edavārdi, bet pirmajā gadā “Comedy Latvia” “cepināja” viens otru. Šogad ambīcijas augušas, un ne velti – dažas stundas pirms pasākuma “Splendid Palace” lielajā zālē bija palikušas vien dažas brīvas vietas, kas līdz sākumam tika aizpildītas.

Tiem, kas nezina, “Cepiens” (angliski – roast) ir komēdijas paveids, kurā attiecīgā vakara galvenais varonis tiek apsmiets ne pa jokam, bet vakara noslēgumā arī viņam pašam tiek dots vārds, lai nepaliktu atbildi parādā.

Šova “Izklausies redzēts” vadītājs Renārs Zeltiņš aptuveni divu stundu ilgajā pasākumā par sevi dzirdēja daudz un dažādu joku no jau pieminētajiem vakara viesiem, kā arī gandrīz pilna “Comedy Latvia” sastāva – pasākumu vadīja komiķi Edgars Bāliņš un Rūdolfs Kugrēns, bet pa vienam uz skatuves kāpa arī Deniss Lugovskojs, Aleksandrs Guzenko, Maksims Truškēvičs un Kalvis Troska.

0 Komentāru