Edgars atklāj, kura, viņaprāt, ir seksīgākā dziedātāja Latvijā, un acīm ciet zīmē Busuli

0 Komentāru

Jelgavnieks Edgars 25 gadu vecumā jau audzina trīs meitiņas un ar dalību šovā ”X Faktors” vēlas pierādīt sevi un atklāt citiem, ka var būt arī citādāks nekā varētu šķist. Šoreiz iztaujāsim ”X Faktora” zvaigzni Edgaru Kreili, kurš intervijas laikā arī pagūs acīm ciet uzzīmēt savu mentoru Intaru Busuli.

Ja Edgars varētu izvēlēties, kur dzīvot, viņš labprāt apmestos uz dzīvi Kanādā, jo šī valsts puisim patīk jau kopš bērnības.

Bērnībā Edgaram bijusi vēlme kļūt par mācītāju. Šo neierasto izvēli viņš gan sīkāk nepaskaidroja, taču norādīja, ka patlaban jau domā citādi un vēlas kļūt par mākslinieku, konkrēti – dziesminieku.

Lai arī Edgaram patīk sniegs, viņa mīļākais gadalaiks ir rudens. Bez mūzikas Edgaram patīk arī hokejs. Visvairāk puisim garšo mammas gatavotas vakariņas, savukārt vistrakākā lieta, ko Edgars ir darījis – ar slidām nobraucis pa bobsleja trasi.

Edgars jau ir otrais ”X Faktora” dalībnieks, kurš mūsu intervijās atzinis, ka viņam patīk Latvijas dziedātāja Aminata. Visas Edgara atbildes uz mūsu jautājumiem, kā arī viņa acīm ciet uzzīmēto Busuli skaties video augstāk.

0 Komentāru