”Dzīvē jaucu tikai divas lietas – violetu ar lillā un ”Hektoru” ar kolu!” Iesaka Spirits&Wine!

Pievienot komentāru

Tā vismaz uzskata veikala ”Spirits&Wine” daudzsološais un ar lielisku humoru apveltītais darbinieks un nesen aizsāktā seriāla ”Dzīve veikalā” varonis Kaspars, kurš, izmantojot lapsas cienīgas veiklības, šoreiz centās nokļūt šarmantās ”Spirits&Wine” dvēselītes Katrīnas ballītē.

Jautrs, smieklīgs, pozitīvs, asprātīgs, – līdzīgu epitetu virknējums varētu turpināties ilgi, jo runa ir par draudzīgā veikala ”Spirits&Wine” aizsāktu mini-sēriju seriālu ”Dzīve veikalā”. Katra jauna seriāla sērija ir tiešs trāpījums mērķī kādam tajā brīdī aktuālam notikumam, kalendārai tradīcijai vai mūžīgiem cilvēces sociālajiem izaicinājumiem.

Vai Kaspara centieni nonākt vienā ballītē ar Katrīnu bija veiksmīgi? Spried par to pats, noskatoties video!

Hektors – dzēriens ar līdzsvarotu ābolu un kafijas pupiņu garšas buķeti un smalku ozolkoka un vaniļas aromātu. Sastāvdaļu aromātiski, oriģinālā kompozīcija padara Hektoru par īpašu baudījumu svaigas un maigas garšas cienītājiem. Tieši šā gada maijā ”Hektors” draudzīgajos ”Spirits&Wine” veikalos maksā vien 6,49 eiro!

Skaties arī citas seriāla ”Dzīve veikalā” sērijas!

Visi zina teicienu ”hokejs bez alus ir daiļslidošana”, bet, vai jūs zināt, kas ir hokejs bez šņabīša? Lielisko etīdi par derībām, hokeju un dāmām apakšveļā skaties šajā seriāla ”Dzīve veikalā” sērijā!

Kas ir vērtīgāks par naudu? Taisnība – mūsu laiks. Nu, tad noskaties trāpīgu seriāla ”Dzīve veikalā” sēriju par laika plānošanu un vienu no cilvēka lielākajām vājībām – melošanu!

Visticamāk, noskatoties šīs trīs sērijas, tev ir par maz un tu gribi vēl. Viss kārtībā! Viens klikšķis šeit un tu varēsi redzēt visas seriāla ”Dzīve veikalā” sērijas!

Mūsdienās jau kādam iepatikties ir pagalam grūti, taču, ja tev iepatikās mūsu seriāls, seko tam arī sociālajā tīklā ”Facebook”!

* Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme. Alkoholisko dzērienu pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgām personām ir aizliegta.