Dzimšanas diena basketbola leģendai – Uļjanai Semjonovai!

Komentāri
Dzimšanas diena basketbola leģendai – Uļjanai Semjonovai!
FOTO: Bez Tabu: Dzīves smalkumi ()

Divkārtēja olimpiskā, trīskārtēja pasaules, desmitkārtēja Eiropas čempione basketbolā – Uļjana Semjonova, īstajā vārdā Iulijaka Semjonova – šodien svin savu jubileju. Raidījums Bez Tabu: Dzīves smalkumi sirsnīgi sveic gaviļnieci 64. dzimšanas dienā!

Semjonova tiek uzskatīta par vienu no visu laiku izcilākajām basketbolistēm Latvijā. Viņa ir pirmā basketboliste, kas tika iekļauta basketbola izgudrotāja Džeimsa Neismita vārdā nosauktajā basketbola slavas zālē un nebija no ASV.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl