Desmit reizes nomēri un tikai tad griez! Īsa pamācība, kā ar šķietami labu plānu ieskriet sienā Iesaka Spirits&Wine!

Pievienot komentāru

Vai esi kādreiz nonācis situācijā, kad tava neapšaubāmi lieliskā reakcija uz kādu kārdinošu kairinājumu galu galā noved tevi neapskaužamā situācijā? Šāds amizants gadījums noticis arī ar Mārtiņu, kurš seriālā ”Dzīve veikalā” šķietama flirta laikā izspēlēja ”ērgļa kārti” un taisnā ceļā nonāca uz rezervistu soliņa.

Iedomājies… Skaists zaķis, perfekta situācija – viss ir savās vietās, lai notiktu kaut kas burvīgs. Tu sper pārliecinošu soli, bet ”bams!”, tomēr dabū ”pa pieri” un randiņa vietā galu galā pieskati noskatītās dāmas suņus, kamēr šī priecājas tur, kur tevis nav. Skaties video ar īsu pamācību mīlēšanā no seriāla ”Dzīve veikalā” varoņa ”Jāņa”!

“Plantation Barbados Grande Réserve 5YO” – izturēts burbona un franču ozolkoka mucās vismaz 5 gadus. Kompleksajā un bagātīgajā rumā sākumā jūtamas torpisko augļu un vaniļas notis, kas atklāj delikātus persiku un kokosriekstu toņus ar maigiem tanīniem. Tieši šobrīd, maijā, šim lieliskajam dzērienam veikalos ”Spirits&Wine” ir patīkama cena – par 0,7l pudeli maksā vien 18,99 eiro!

Skaties arī citas seriāla ”Dzīve veikalā” sērijas!

Katra seriāla ”Dzīve veikalā” sērija ir tiešs trāpījums mērķī kādam tajā brīdī aktuālam notikumam, kalendārai tradīcijai vai mūžīgiem cilvēces sociālajiem izaicinājumiem.

Tā, piemēram, viena no mūsu mīļākajām šī seriāla sērijām ir par mūsu mīļajām mammām, precīzāk – mūsu mammu attiecībām ar modernajām tehnoloģijām un attālināto diskursu par skaitļošanas ierīču pamatfunkcijām. Skaties video šeit!

Visticamāk, noskatoties šīs trīs sērijas, tev ir par maz un tu gribi vēl. Viss kārtībā! Viens klikšķis šeit un tu varēsi redzēt visas seriāla ”Dzīve veikalā” sērijas!

Mūsdienās jau kādam iepatikties ir pagalam grūti, taču, ja tev iepatikās mūsu seriāls, seko tam arī sociālajā tīklā ”Facebook”!

* Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme. Alkoholisko dzērienu pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgām personām ir aizliegta.