“Cilvēki notrulinās!” Rēzeknes teātra aktieris “uzmet” visu pasauli un dodas apceļot Eiropu

0 Komentāru
“Cilvēki notrulinās!” Rēzeknes teātra aktieris “uzmet” visu pasauli un dodas apceļot Eiropu
Privātais arhīvs

Kamēr daudzi citi latviešu aktieri teātru nesezonā piepelnās dažādos vasaras pasākumos, Rēzeknes teātra “Joriks” aktieris Kārlis Derums nolēmis savu brīvo laiku veltīt sev un ceļošanai. Viņš, pasitis ģitāru padusē, 10. jūnija vakarā aiz Ķekavas ar īkšķi gaisā uzsāka ceļu uz savu pirmo lielo galapunktu – Barselonu.

“Darba atvaļinājums oficiāli jau sācies otro dienu, bet pilsētas dzīve tik ļoti žmiedz, ka rodas sajūta, ka sajukšu prātā. Vakarā ar draugiem vēl aizejam uz bezmaksas Gacho koncertu “Drifta hallē”, kas rada vēl lielāku nepatiku pret visapkārt notiekošo. Cilvēki notrulinās. Pēc brīža ir skaidrs, ka tā vairs tālāk dzīvot nevar, ir jādodas ceļā tur, kur vēl nekad nav būts,” savās pārdomās ar draugiem sociālajā tīklā “Facebook” dalās Kārlis.

Viņam bija skaidrs, ka visi apkārtējie šo uztvers kā joku, taču, par spīti tam, viņš soļoja uz tūrisma inventāra veikalu, kur par 100 eiro iepirka visu nepieciešamo un devās ceļā. Līdzi aktierim ir guļammaiss, mazie katli ar transportējamu plītiņu, galda piederumi, ceļojumu soma un ģitāra.

Lai gan neliela atvadu ballīte Kārlim pirms ceļa bijusi, aktieris jau pusotru mēnesi nelieto alkoholu. “Ar skaidru prātu visu pat jaudīgāk var izbaudīt,” tā piedzīvojumu meklētājs.

Šajā braucienā gan pagaidām izmucis no nakts pārlaišanas zem klajas debess, taču šāda gulēšana viņu nemaz nebaida. “Jau pieminētais ceļojums uz ASV bija tieši tāds, kur pamatā dzīvoju tikai tā, nakšņojot okeāna krastos,” portālam Skaties.lv pastāstīja Kārlis.

Brauciens nav uz ilgu laiku, jo jau septembrī Kārlim jāatgriežas darbā teātrī. “Rudenī sākas sezona, pašam Latvijā atgriezties plānots jūlija beigās vai augusta sākumā. Gribētos uz “Labu Dabu” aizšaut,” ar saviem plāniem dalās aktieris. Viņa pirmais pieturas punkts plānots Barselonā, Spānijā.

0 Komentāru