6 lietas guļamistabā, kas var ietekmēt tava miega kvalitāti Piedāvā "Napsie"!

0 Komentāru
6 lietas guļamistabā, kas var ietekmēt tava miega kvalitāti
depositphoto.com

Visiem zināms, ka miegs ietekmē veselību. Līdztekus veselīgai pārtikai un fiziskām aktivitātēm, miegs ir ļoti būtisks. Pieaugušam cilvēkam ir nepieciešams gulēt 7–8 stundas. Taču – ko darīt, ja iemigšana ir kā milzu darbs un tas ir ļoti trausls? Iespējams, cēlonis meklējams tavā guļamistabā.

1. Pārāk spilgtā krāsā istabas sienas

Ja vēlies mierīgu un netraucētu miegu, pārāk spilgtas sienas krāsas, piemēram, spilgti oranžas, sarkanas vai kivi zaļas, guļamistabā nav vēlamas. Eksperti lēš, ka emocionālam mieram ieteicams sienas krāsot gaiši zilā vai pelēkā tonī. Ja šīs krāsas šķiet pārāk garlaicīgas, tad akcentam iesakām uz sienas izveidot kādu ornamentu košos toņos.

2. Nekārtība istabā

Ne velti teikts, ka katrai lietai ir sava vieta. Nekārtīgā istabā guļošs cilvēks nespēj pilnībā gūt mieru un atslābināties, rezultātā rodas stress, nemiers, kas ietekmē miega kvalitāti. Pavasaris ir īstais laiks, lai sāktu savā istabā tīrīšanu un būtu ceļā uz labu miegu!

3. Mobilo iekārtu lietošana gultā

Visas šīs ierīces izstaro zilo gaismu, kas ietekmē cilvēka miega ritmu. Piemēram, lasot ziņas tālrunī pirms miega, mulsini savu ķermeni un prātu, jo vēlies doties gulēt, taču liec domāt, ka tam ir jābūt nomodā, radot grūtības iemigt.

Arī citas elektroniskās ierīces guļamistabā, kam spīd vai mirgo lampiņas, rada trauksmainību un sajūtu, ka kāds tevi vēro, tādējādi ietekmējot miegu.

Foto: Napsie.lv

4. Apgaismojums

Nepiemērots apgaismojums ir viens no lielākajiem kvalitatīva miega traucēkļiem. Patiesībā, lai cilvēks labi izgulētos, tam nepieciešama pilnīga tumsa, īpaši tiem, kas dzīvo pilsētā. Izvēlies guļamistabas logiem piemērotus aizkarus, kas teju par 100% spēj aizturēt gaismu, laba alternatīva ir arī miega maska.

5. Matracis

Nolietots un izgulēts matracis var palielināt muguras sāpes un stīvumu, kas rada diskomfortu. Jā, uzminēji, arī miega traucējumus. Vajadzētu padomāt, pirms cik gadiem iegādājies savu matraci. Ja tas pirkts vairāk nekā pirms 7 gadiem, tad pienācis laiks investēt matracī, lai baudītu gultas priekus citā kvalitātē. ”Napsie” noteikti būs īstais risinājums pilnvērtīgam un labam miegam.

“Napsie” matračiem ir 10 gadu garantija, kas liecina, ka ražotājs ir pārliecināts par sava produkta kvalitāti. Turklāt jums ir dota 101 nakts, lai pārliecinātos, ka matracis ir īstais, jo šajā laika periodā variet preci atgriezt un saņemt atpakaļ samaksāto naudu. Vēl viens pluss šim matracim ir tas, ka to var izmantot gan uz gultas, gan uz grīdas, jo tam ir speciāla pamatne.

6. Tavs miega partneris

Par pilnvērtīga miega traucēkli var kļūt arī tavs mīļotais cilvēks un spalvainais draugs. Partnera krākšana vai grozīšanās nakts laikā var negatīvi ietekmēt miega kvalitāti. Arī jūsu spalvainais draugs mēdz naktīs gulēt jums virsū vai iekārtoties tā, lai jūs iegultos neērtā pozā. Tādā gadījumā tavam mazajam draugam pienācis laiks gulēt savā gultiņā. Partnera gadījumā labs risinājums ir matracis, kas apslāpē partnera kustības, netraucējot tavu naktsmieru. (To arī ”Napsie” matracis piedāvā.).

Ietaupi 50 eiro matrača iegādei! Izmanto atlaides kupona kodu ”mainimatraci” un saņem 50 eiro atlaidi jebkura matrača iegādei mājas lapā Napsie.lv.  Kodu jāievada brīdī, kad veiciet pirkumu. Atlaide paredzēta tikai matrača iegādei.

0 Komentāru