Komentāri
Igauņi Eirovīzijas finālā netiek; kādas izredzes ir Justam un lietuviešu pārstāvim?
Foto: Vyacheslav Prokofyev/TASS/SCANPIX

Vakar Stokholmā, Ericsson Globe arēnā, norisinājās šā gada pirmais Eirovīzijas pusfināls, kurā tika noskaidroti pirmie 10 finālisti, kas jau šo sestdien cīnīsies par uzvaru. Šajā desmitniekā gan diemžēl nav atrodams vakardienas vienīgais Baltijas pārstāvis, igaunis Jiri Potsmans. 

Eirovīzija ir lielākais dziesmu konkurss Eiropā, kas nozīmē, ka īpaši saspringts darbs šajā laikā ir arī bukmeikeriem, kuriem jāizvirza favorīti. Šajā sarakstā, ja runājam par otro pusfinālu, kas norisināsies rītvakar, iekļaujami arī abi pārējie baltieši – mūsu pārstāvis Justs ar dziesmu Heartbeat un lietuvietis Donny Montell jeb īstajā vārdā Donats Montvīds, kurš Stokholmā uz skatuves kāps ar dziesmu I’ve Been Waiting For This Night.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lielākie bukmeikeru kantori jau no sākta gala igaunim nedeva izredzes pat izkļūt no sava pusfināla, taču gan Latvijai, gan Lietuvai paredzēta diezgan pārliecinoša dalība finālā. Prognozes varat apskatīt turpmāk, kur, apkopojot rezultātus, Justam tiek paredzēta pat ceturtā vieta savā pusfinālā. Protams, visu noteiks skatītāji, taču jāpiebilst, ka vakar kvalifikāciju pārvarēja 9 no 10 prognozētajiem māksliniekiem.

Foto: Eurovision.tv

Foto: Eurovision.tv

Atgādināsim, ka vakar no pusfināla izkļuva Azerbaidžānas, Nīderlandes, Ungārijas, Horvātijas, Austrijas, Armēnijas, Čehijas, Kipras un Maltas pārstāvji, kā arī šī gada Eirovīzijas galvenais favorīts – Krievijas pārstāvis Sergejs Lazarevs.

Foto: Eirovīzijas tērpi – no katastrofai līdz laimei

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl