Ievu Adamss cilvēki sākotnēji uzskatījuši par blondīni

1 komentārs

Zinātnieki ir noskaidrojuši, ka pēc cilvēka balss ir iespējams noteikt to, kā viņš izskatās. Vai tas tik tiešām atbilst patiesībai, mēģināsim saprast. Ekspertu lomās iejutušies Ints Teterovskis un Ieva Adamss.

Raidījuma Bez Tabu Dzīves smalkumi eksperimentam izvēlēti četrus dažādi cilvēki, kuri no grāmatas lasīs vienu un to pašu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Ja es kādreiz ar kādu runāju pa telefonu, droši vien es vizualizēju šo cilvēku. Bet pēc balss ļoti daudz ko var noteikt – garastāvokli, arī pa telefonu runājot, neredzot cilvēku, intonācijas, Latvijā var noteikt, plus mīnus no kuras vietas tu esi,” atzīst Teterovskis.

Dāmas šajā eksperimentā pārstāv modes un cilvēka personības pārzinātāja Ieva Adamss. “Attiecībā uz mani pašu, kamēr publika ieraudzīja radiogeišu miesā un sejā, tikmēr lielākoties par mani domāja, ka es esmu parasta blondīne,” atklāj Adamss.

Abiem ekspertiem sagatavoti audioieraksti, atbilstošs aprīkojums, un eksperiments var sākties!

Foto

Apkopojot rezultātus, secinām, ka klausot vīru un sievu pēc balss, tomēr iespējams arī kļūdīties.

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl