Ievu Adamss cilvēki sākotnēji uzskatījuši par blondīni

1 komentārs

Zinātnieki ir noskaidrojuši, ka pēc cilvēka balss ir iespējams noteikt to, kā viņš izskatās. Vai tas tik tiešām atbilst patiesībai, mēģināsim saprast. Ekspertu lomās iejutušies Ints Teterovskis un Ieva Adamss.

Raidījuma Bez Tabu Dzīves smalkumi eksperimentam izvēlēti četrus dažādi cilvēki, kuri no grāmatas lasīs vienu un to pašu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Ja es kādreiz ar kādu runāju pa telefonu, droši vien es vizualizēju šo cilvēku. Bet pēc balss ļoti daudz ko var noteikt – garastāvokli, arī pa telefonu runājot, neredzot cilvēku, intonācijas, Latvijā var noteikt, plus mīnus no kuras vietas tu esi,” atzīst Teterovskis.

Dāmas šajā eksperimentā pārstāv modes un cilvēka personības pārzinātāja Ieva Adamss. “Attiecībā uz mani pašu, kamēr publika ieraudzīja radiogeišu miesā un sejā, tikmēr lielākoties par mani domāja, ka es esmu parasta blondīne,” atklāj Adamss.

Abiem ekspertiem sagatavoti audioieraksti, atbilstošs aprīkojums, un eksperiments var sākties!

Foto

Apkopojot rezultātus, secinām, ka klausot vīru un sievu pēc balss, tomēr iespējams arī kļūdīties.

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl