Ieteicamie tūrisma galamērķi katrai horoskopa zīmei

1 komentārs
Ieteicamie tūrisma galamērķi katrai horoskopa zīmei
Foto: Atena, Flickr

Katram cilvēkam, kurš dzimis noteiktā Zodiaka zīmē, ir valstis, kas viņam piemērotas visvairāk. Katrai valstij, tāpat kā katram cilvēkam, ir savs horoskops, kā arī noteiktas tautību īpašības, kas dzīvo šīs valsts teritorijā. Katru valsti ietekmē kāda no planētām. Zodiaka zīmes nosaka attieksmes pret dzīvi, atpūtas, pārvietošanās rakstura un labsajūtas meklēšanas tipu.

Auniem nepieciešama pastāvīga kustība, pārvietošanās, iespaidu maiņa. Viņiem atpūtai piemērotas būs Vācija, Austrija, Birma. Dīvaini, bet Auniem der arī valstis, kurās notiek karadarbība.

Savukārt Vērši mīl labi paēst un atpūsties ar komfortu, pavaļāties pludmalē vai pie baseina, laiski vērojot saules zaķīšu lēkāšanu ūdenī. Šādiem mērķiem piemērotas ir Ēģipte, Apvienotie Arābu Emirāti, Čehija, Ukraina, Ungārija, Grieķija un Šveice.

Nemierīgajiem Dvīņiem nepieciešama pastāvīga iespaidu maiņa, un šo vēlmi pilnībā spēs apmierināt Amerika ar savu neticamo daudzveidību, kā arī Grieķija, Polija un Turcija, kur ir ļoti komunikabli cilvēki, kas gatavi pakaulēties.

Vēžiem ceļošanai un atpūtai vajadzīgas pārbaudītas vietas, kur ir klusi, mierīgi, mājīgi, bet, ja izlemsiet aizbraukt uz Indiju, tad jutīsieties pārsteigti, cik pazīstama un apbrīnojama jums liksies šī zeme. Noteikti apmeklējiet Goa štatu Indijā — šo paradīzes stūrīti, kur visi cilvēki ir kā brāļi. Garīgi tuvas valstis jums ir arī Nepāla, Lietuva, Koraļļu salas.

Lauvam, kā jau zvēru karalim, nepieciešams just, ka viss notiek ap viņu, tāpēc noteikti apmeklējiet Brazīliju ar tās karnevāliem, Itāliju ar tās senajām skaistajām pilsētām. Lauvām piemērota arī Spānija ar toreadoru cīņām, muzejiem un gotiskajām katedrālēm, bet Francija jums vienkārši sagrozīs galvu. Ja jums patīk laiku pavadīt kazino, tad apmeklējiet Lasvegasu.

Strādīgās Jaunavas nemāk tā pa īstam atpūsties un mīl paņemt darbu līdzi pat atvaļinājumā. Jaunavām tuvas zemes ir Japāna, Šveice un arī — Latvija. Šajās valstīs gandarījumu jums sagādās saskarsme ar cilvēkiem, galvā var rasties interesantas idejas, kuras varēsiet izmantot savā darbā. Bet, lai uzlabotu veselību, jums derēs valstis, kas slavenas ar saviem minerālu avotiem un dubļu vannām — Dienvidvācija (Bādenbādene), Čehija (Karlovivari), Izraēla (Nāves jūra) un Krievija (Kislovodska).

Izsmalcinātie Svari atpūtā vēlas “parādīt sevi un citus apskatīt”. Parīze apburs ar savu skaistumu, gaumi un modi, Anglija — ar vecajām pilīm, Ķīna — ar saviem paradumiem, manierēm un Ķīnas mūri, Argentīna — ar saviem tango ritmiem.

Skorpioniem ne īpaši patīk mierīga atpūta, viņiem vajag kaut ko ekstrēmu, kaislību jūru vai neatkārtojamus iespaidus. Skorpioniem palīdzēs šādas valstis — Turcija, Azerbaidžāna, Irāna, Pakistāna, Kuba, Afganistāna.

Strēlnieki — īsti ceļotāji! Viņiem derētu ceļojums apkārt pasaulei. Bet, ja pašlaik tādu nevari atļauties, tad ieteicams apmeklēt Itāliju, Spāniju, Poliju, Gruziju, Armēniju, Meksiku, Argentīnu, Mongoliju.

Mežāzim īpaši tuvas valstis, kas atrodas augstu kalnos. Jūs apburs askētiskais Tibetas skaistums, skarbā Igaunija, Norvēģijas plašumi, Anglija ar savu majestātiskumu un tradīcijām.

Ūdensvīri labprāt aizlidotu uz Marsu vai Mēnesi, bet, tā kā tas nav iespējams, tad viņi var izbaudīt neaizmirstamos Krievijas, Kanādas plašumus vai aizlidot uz Austrāliju.

Zivīm piemērotas daudzas valstis, kas atrodas pie jūrām vai uz salām: Izraēla, Jaunzēlande, Indonēzija, Portugāle, Brazīlija, Turcija, Ceilonas un Maltas salas, Taizeme, Vidusjūras valstis, Okeānija.

Kuras ir labākās dienas atvaļinājumam?

Saskaņā ar vēdisko tradīciju, ceļā var doties noteiktās Mēness dienās, kas veicina labvēlīgus notikumus brauciena laikā, labvēlīgus apstākļus un mērķu sasniegšanu.
Ja jums ir iespējams iepriekš saplānot izbraukšanas vai izlidošanas dienu, tad izmantojiet šeit publicēto Mēness kalendāru.

Tātad Mēness jeb lunārās dienas, kas labvēlīgas ceļojuma sākšanai, ir: 1., 5., 7., 10., 11., 15., 16., 20., 22., 25., 26. datums.

Ceļojums sākas tad, kad jūs ar ceļasomām rokās izejat no mājas…

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl