Iespējams tikai Latvijā – beidzot radīts smaržīgs “sūdiņš”!

0 Komentāru
Iespējams tikai Latvijā – beidzot radīts smaržīgs “sūdiņš”!
Publicitātes foto

Latvijas start up uzņēmums SIA ”Pic-box” uzsācis ekoloģisku gaisa atsvaidzinātāju ražošanu – ”Re-leaf”. Atsvaidzinātāju ražošanai tiek izmantoti Latvijā iegūstami ekoloģiski dabas materiāli.

Atsvaidzinātāji tiek veidoti no dabīgiem izejmateriāliem, kas tiek ievākti un saglabāti sausā veidā, neveicot to pārstrādi un tādējādi saglabājot to dabīgo izskatu un smaržu.

Šobrīd pārdošanā ir pieejami 5 aromātu veidi – atsvaidzinātājs ”Vasara laukos” no siena, ”Sudraba pirts” no bērzu lapām, ”Melnais samts” no upeņu lapām, ”Maigās adatas” no priežu čiekuriem un skujām, un ”Meža karalis” no dambriežu spirām.

Foto

“Mainīgo klimata apstākļu dēļ ne visur pasaulē ir iespējams iegūt tādus augu daudzveidību kā Latvijā, tāpēc ar šo produktu mēs vēlamies izplatīt unikālus un dabīgus aromātus visā pasaulē. Arī produkta nosaukums ”Re-leaf” vienlaicīgi simbolizē gan atelpu, kuru var sniegt šie aromāti, gan to dabīgumu,” stāsta viens no idejas autoriem Jānis Trekteris.

Šobrīd produktu ir iespējams iegādāties ”Kickstarter” platformā, kur uzņēmums plāno piesaistīt papildus finansējumu un investorus apjomīgākas ražošanas uzsākšanai. Tā pašreizējā cena ir no 10 līdz pat 150 dolāriem.

0 Komentāru