Iespējams, precīzākais horoskops internetā! Lasi šeit!

0 Komentāru
Iespējams, precīzākais horoskops internetā! Lasi šeit!

Šodien pilnmēness, tāpēc dominēs spēka un varēšanas noskaņojums, kas ļaus gāzt kalnus, ja tas būs aktuāli. Tomēr nevajadzētu pārvērtēt savus spēkus, prasmes un izturību, jo vari iedzīvoties kādā muguras traumā.

Saskarsmē ar citiem cilvēkiem nemēģini uzspiest savus uzskatus un viedokli kā vienīgo pareizo. Centies dzirdēt arī citu viedokli un pieņem, ka arī viņi zina, kā kalni gāžami. Šodien tavu garastāvokli var ietekmēt nespēja tikt pāri kādam aizvainojumam. Jo vairāk apspēlēsi šo domu, jo dziļāk ieslīgsi destruktīvā tagadnes kritizēšanā.

Mīlestībā valdīs jutekliska un kārdinoša noskaņa. Ja esi brīvs no attiecībām, bet labprāt pameņģētos, vari ļauties kārdinājumam uzsākt pat vairākas afēras.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Šodien var un vajag saskrieties ar draugiem. Iespējams arī kāds formālāks pasākums, kas ne pārāk aizraus, tāpēc padomā, kā pieklājīgi un nevienu neaizvainojot, nozust. Nesabojā sev vakaru tikai pienākuma pēc.

Vērsis. Šodien esi pārņemts ar prakticisma un savas dzīves telpas labiekārtošanas noskaņu. Gribēsies nopirkt lietas, kas vairotu omulības sajūtu mājās un sadzīvi iekrāsotu košākās, jau pavasarīgās krāsās.

Dvīņi. Šodien vēlams izmest kādu līkumu un apciemot kādu tuvu cilvēku. Liela iespēja, ka ceļā satiksi kādu, kuru mūžību neesi redzējis. Jūsu tikšanās var izvērsties neaizmirstamā vakarā.

Vēzis. Šodien pilnmēness, tāpēc dominēs spēka un varēšanas noskaņojums, kas ļaus gāzt kalnus, ja tas būs aktuāli. Tomēr nevajadzētu pārvērtēt savus spēkus, prasmes un izturību, jo vari iedzīvoties kādā muguras traumā.

Lauva. Tavs noskaņojums būs svārstīgs, jo nespēsi izvēlēties starp diviem līdzvērtīgiem piedāvājumiem vai vienlīdz svarīgiem cilvēkiem. Lēmumi un viedoklis mainīsies vairākkārt, līdz sapratīsi, ka tādas izvēles vispār nav.

Jaunava. Nepārvērtē savu varēšanu iesaistoties darbos vai izpalīdzot ar padomiem. Pirms darīšanas iepazīsties ar konkrētā darba apstākļiem, darba rīkiem utt. Šodien pievērs īpašu uzmanību savai veselībai.

Svari. Cīniņi mīlas frontē būs tādi inovatīvi un valdīs jutekliska un kārdinoša noskaņa. Ja esi brīvs no attiecībām, bet labprāt pameņģētos, vari ļauties kārdinājumam uzsākt pat vairākas afēras.

Skorpions. Šodien tavu garastāvokli var ietekmēt nespēja tikt pāri kādam aizvainojumam. Jo vairāk apspēlēsi šo domu, jo dziļāk ieslīgsi destruktīvā tagadnes kritizēšanā.
Nevajadzētu pārvērtēt savus spēkus, prasmes un izturību, jo vari iedzīvoties kādā morālā vai fiziskā traumā.

Strēlnieks. Tev būs sarežģīti pieņemt patstāvīgu lēmumu, bet arī citi nebūs nekādi labie padomdevēji. Ja esi gribi atbrīvoties no attiecību saistībām, bet labprāt izklaidētos, vari ļauties kārdinājumam izlikt pat vairākus slazdus.

Mežāzis. Dažādas tikšanās neformālā un relaksētā gaisotnē, kur tev nevienam nekas nav jāpierāda, ļaus tev atslābināties un izbaudīt patīkamas sarunas. Jutīsies uzlādējies un iedvesmas bagāts.

Ūdensvīrs. Visi kašķi, nesaprašanās, izskaidrošanās, kas iespējams tevi vajāja iepriekšējās dienās, vakarpusē norims un atrisināsies. Tava piekāpība un prasme samierināties atstās ārkārtīgi pievilcīgu iespaidu, bet nepiemirsti arī labi atpūsties.

Zivs. Tava intuīcija šodien čukstēs, ka nav nekā, uz ko tu varētu droši paļauties. Viss, ko šodien dzirdēsi vai redzēsi, būs pakļauts kritiski pesimistiskam vērtējumam. Labāk palasi kādu grāmatu un neļaujies destruktīvam noskaņojumam.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

0 Komentāru