Iespējams, precīzākais horoskops internetā! Lasi šeit!

0 Komentāru
Iespējams, precīzākais horoskops internetā! Lasi šeit!

Šodien ir piemērots laiks, lai pievērstos visādiem nomierinošiem sadzīviskiem rituāliem. Pucē māju, sabučo mammu, iztīri putnu būrīti, padauzies ar suni un, ja paliek spēks, dodies uz pirti un izper sevi un savu dzīvesbiedru.

Saskarsme ar līdzcilvēkiem var iekrāsoties siltos pasteļtoņos ar tendenci uz pagātnes glorificēšanu. Būs vēlme pārcilāt seno dienu lēmumus, saprāta robežās tas būtu lietderīgi, bet nevajag pārķert mēru. Prāts mudinās atcerēties un salīdzināt kā bija un kā ir.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Jūtīgā dzīves uztvere tevi svaidīs kā pa viļņiem. Kritīsi nožēlu uzplūdos un kavēsies veco labo laiku leiputrijā. Dramatizējot notiekošo, neredzēsi, ka ārā jau gandrīz pavasaris un apkārt draudzīgi un atbalstoši cilvēki.

Vērsis. Ja tev ir saplānoti darbi un pienākumi, kurus nevar atlikt, netērē laiku un ķeries pie tiem nekavējoties. Jo dienas laikā tavi ceļi var kļūt neizsekojami un ceļa karte grūti nolasāma.

Dvīņi. Varbūt jutīsies norūpējies par savu veselību vai sadzīviskām ķibelēm mājās. Tām nav pamata, tas tikai sakrājies nedēļas nogurums. Palutini sevi ar aktivitātēm, kurām parasti neatliek laika.

Vēzis. Ar mīļotajiem šodien labāk atrasties saprātīgā distancē, jo nesenie notikumi var tevī izraisīt neracionālu aizdomīgumu un katrs vārds var krist uz nerviem. Jo lielāka distance šodien, jo mazāka iespēja uzplēst aizdzijušās rētas.

Lauva. Šodien ir piemērots laiks, lai pievērstos visādiem nomierinošiem sadzīviskiem rituāliem. Pucē māju, sabučo mammu, iztīri putnu būrīti, padauzies ar suni un, ja paliek spēks, dodies uz pirti un izper sevi un savu dzīvesbiedru.

Jaunava. Varētu būt laba atslodzes diena – ne ķermeņa priekiem, bet gan mentāliem procesiem. Intelektuālā darba intensitāte visas nedēļas garumā paņēmusi tavus spēkus, tāpēc mierīgu sirdi pievērsies mājas darbiem.

Svari. Lielais uzrāviens, ar kuru uzsāksi dienu, kaut kā ātri vien izplēnēs. Labprāt pavadīsi dienu vienatnē vai pasīvi vērosi notiekošo. Gaidīsi, kad tavā logā iespīdēs saulīte.

Skorpions. Enerģiju dalīsi visos iespējamos veidos, bet tas nemazinās tavu autoritāti vai ietekmi. Zināms, ja būsi ieskrējies, grūti apstāties, tomēr nepārvērt savu māju mūžīgā remonta noliktavā.

Strēlnieks. Panākumi uz romantikas skatuves tevi var apreibināt gan tiešā, gan visās citās nozīmēs. Priecājies par tiem un izbaudi savu mazo un svarīgo iznācienu. Tikai nezaudē modrību un tiem, kas nav draugi, neļauj gozēties savā saulītē.

Mežāzis. Sevi vajag mīlēt, palutināt, parunāties ar savu iekšējo es. Ilgstošais sasprindzinājums var paraut vaļā kādu slikto ieradumu – meklēsi ko relaksējošu. Atceries, ka atslābināties var vismaz desmit dažādos veidos.

Ūdensvīrs. Saskarsme ar līdzcilvēkiem var iekrāsoties siltos pasteļtoņos ar tendenci uz pagātnes glorificēšanu. Būs vēlme pārcilāt seno dienu lēmumus, saprāta robežās tas būtu lietderīgi, bet nevajag pārķert mēru. Prāts mudinās atcerēties un salīdzināt kā bija un kā ir.

Zivs. Tevi šodien vajā pārdomas par izdarīto un neizdarīto, pateikto un noklusēto. tagad ir jauna diena un jaunas situācijas, kurās visu var labot. Vēlme pārcilāt seno dienu lēmumus saprāta robežās būtu lietderīgi, bet nevajag pārķert mēru.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

0 Komentāru