Iespējams, precīzākais horoskops internetā! Lasi šeit!

Pievienot komentāru
Iespējams, precīzākais horoskops internetā! Lasi šeit!

Svētdiena piemērota, lai ieviestu kādas krāsainas pārmaiņas mājā un sadzīvē. Ja nevari atļauties izpausties uz pilnu klapi, tad vismaz padomā par kāda pavasarīga aksesuāra iegādi. Prasme ieraudzīt un prātīgi novērtēt radušās iespējas būs atslēga uz harmonisku un veiksmīgu attīstību vai vismaz virzienu uz gaišāku un priecīgāku būšanu.

Attiecību romantika nav jābalsta uz paļaušanos liktenim, bet uz ļoti pat jutekliskiem kopā būšanas aspektiem. Viss šodien uzsāktais sola aromātisku turpinājumu, vien pašam tam ir jānotic.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Šodien var samesties kājas vai prāts un atkal vari atkārtot to pašu kļūdu vai izdarīt nepareizo lēmumu. Nāksies nogriezt savu izdevumu budžetu pa nopietno vai arī lūkoties pēc papildus peļņas iespējām.

Vērsis. Nešaubies par sevi – tu visu pareizi redzi un pareizi saproti. Uzdrošinies izdarīt vēl vienu brašu gājienu, lai situāciju izmainītu. Šodienas problēmām varētu būt finansiāls cēlonis un tagad jāķeras pie sevis ierobežošanas pasākumiem.

Dvīņi. Šodien vajadzētu piedomāt par savu veselību un ieklausīties, ko saka tavs ķermenis. Ja saklausi ziemas izskaņas sūtītos sos signālus, mudīgi pievērsies rehabilitācijas pasākumiem, pirts rituāliem un nelabā izdzīšanas kūrēm.

Vēzis. Prasme ieraudzīt un prātīgi novērtēt radušās iespējas būs atslēga uz harmonisku un veiksmīgu attīstību vai vismaz virzienu uz gaišāku un priecīgāku būšanu. Ieguvums var būt gan materiāls, gan emocionāls.

Lauva. Šodien nevari nolīst tumsā un tēlot atturībnieku, nāksies būt pārmaiņu un pārsteigumu gādātājam. Ja nākotne tev ir svarīgāka par šodienu, kārtīgi izvērtē savas izvēles plusus un mīnusus.

Jaunava. Savas iegribu ambīcijas mēģini apvienot ar ļoti reālu un taustāmu praktiskumu. Tev būs jārisina ļoti konkrēti dzīves uzdevumi. Atceries, ka šoreiz tiešām būs jāiesvīst, nevis jābīda tukši teksti.

Svari. Ja šodien nevari atļauties kaut kur nolīst un nogaidīt, kamēr noskaidrojas debesis, sagatavojies uz pārpratumiem komunikācijā. Kārtojot un skaidrojot radušos apstākļus, esi neatlaidīgs un neceri uz ātru risinājumu.

Skorpions. Šodien var gadīties kādas loģistikas kļūmes, kas traucēs pilnvērtīgi realizēt tavus plānus. Esi vērīgs arī attiecībā uz naudas maksājumiem un citiem dokumentiem. Šodien tava mentālā kondīcija var būt stipri patālu no piezemētās realitātes.

Strēlnieks. Kas jāizdara, tas jāizdara – neskatoties uz grūtībām un par spīti šķēršļiem. Ja atslābsi, ieplānotos darbus novilksi līdz pat valentīndienai. Jāapkopo pēdējās enerģijas paliekas un beidzot jāšķērso pēdējā šķēršļu josla.

Mežāzis. Piemērota diena, lai ieviestu kādas krāsainas pārmaiņas mājā un sadzīvē. Ja nevari atļauties izpausties uz pilnu klapi, tad vismaz padomā par kāda pavasarīga vai uzdrīkstēšanos apliecinoša aksesuāra iegādi.

Ūdensvīrs. Attiecību romantika nav jābalsta uz paļaušanos liktenim, bet uz ļoti pat praktiskiem un jutekliskiem kopā būšanas aspektiem. Viss šodien uzsāktais sola karstu un garšvielām bagātu turpinājumu.

Zivs. Mājas dzīves radošajās izpausmēs jāiet uz kompromisiem, pretējā gadījumā tevi piespiedīs to darīt un tas var atstāt nevajadzīgu rūgtuma piegaršu visam pasākumam. Atšķirības ieradumos var aktualizēt personīgo attiecību problēmas.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!