Iespējams, precīzākais horoskops internetā! Lasi šeit!

0 Komentāru
Iespējams, precīzākais horoskops internetā! Lasi šeit!

Šodien veiksmes saulīte vairāk priecēs, ja demonstrēsi savu dzīves mākslinieka pozīciju. Iedvesmas oriģināls lietojums un noturīgas darbaspējas palīdzēs radīt neskatoties uz to, kurā jomā darbojies.

Darba gaitās būs svarīgi sekot līdzi notikumu attīstībai, sākot ar darba uzdevuma adekvātu novērtējumu līdz kompanjonu rīcības izsekošanai. Tālāk jau viss tavu roku, manīguma un iztēles rezultāts.

Partnerattiecībās emocionāli meklēsi piepildījumu vai arī vēlēsies no tā atbrīvoties, tikai nezināsi, kā. Būs nepieciešamas improvizatora un spēlmaņa dotības. Jāriskē, pat ja nedaudz bail no iznākuma.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Šodien – jo krāsaināka tava personība un vairāk neordināras attieksmes pret notiekošo, jo vairāk iegūsi. Vēlies visu un ceri uz neiespējamo un tu neaiziesi tukšām rokām. Nepazemojies, bet izaicini likteni.

Vērsis. Darba gaitās būs svarīgi sekot līdzi notikumu attīstībai, sākot ar darba uzdevuma adekvātu novērtējumu līdz kompanjonu rīcības izsekošanai. Tālāk jau viss tavu roku, manīguma un iztēles rezultāts.

Dvīņi. Šodien emocionāli sērfosi pa baltā sniega iedomu kupenām. Izbaudi šo fantastisko sajūtu. Neļauj visādām tādām sadzīves lietām kā rēķini, piloši krāni un pastaigā neizvesti suņi sabojāt šo brīvības un baudas sajūtu.

Vēzis. Apbruņojies ar drosmi un uzņemies papildu slodzi neatkarīgi no fiziskām vai emocionālām grūtībām. Tikai tā tu varēsi iegūt kāroto vietiņu. Iespējams, izbaudīsi kādu milzīgu morālu gandarījumu.

Lauva. Šodien vari pazaudēties un nebūt īstajā vietā un īstajā laikā, tāpēc labumi un atzinība var tikt kādam citam. Neaprunā uzvarētājus, izdomā kā nākamreiz pirmajam nonākt pie gardā kumosa.

Jaunava. Šodien izmisīgi meklēsi pozitīvas emocijas. Izbaudi notikumus, atrodoties to epicentrā. Situāciju attīstības ātrums būs krietni virs vidējā, bet tev jau patīk tā šiki un matiem plandot.

Svari. Šodien veiksmes saulīte priecēs, ja demonstrēsi savu dzīves mākslinieka pozīciju. Iedvesmas oriģināls lietojums un noturīgas darbaspējas palīdzēs radīt neatkarīgi no tā, kurā jomā darbojies.

Skorpions. Tevi šodien raustīs pretrunīgas emocijas – patiesi izbaudīsi savas darba komandas panākumus, bet viegli aizsvilsies pat par neuzkrītošām sāncensības izpausmēm attiecībā uz sevi pašu.

Strēlnieks. Partnerattiecībās emocionāli meklēsi piepildījumu vai arī vēlēsies no tā atbrīvoties, tikai nezināsi, kā. Būs nepieciešamas improvizatora un spēlmaņa dotības. Jāriskē, divdesmit sekundes drosmes, un viss taps skaidrs.

Mežāzis. Nešķied laiku bezjēdzīgām nodarbēm un nebaidies to pavēstīt arī saviem vadītājiem. Ja izteiksi konkrētus priekšlikumus, tavas iniciatīvas zelta centiņi kritīs makā skanēdami.

Ūdensvīrs. Šodien tev būs sarežģīti savas emocijas ietērpt sakarīgos vārdos. Iekšā būs, bet ārā nāks sazin kas. Jo lielāka būs spriedze, jo neprognozējamāka tava rīcība. To var novērst, kārtīgi fiziski pastrādājot.

Zivs. Atšķirībā no citiem ļoti labi spēsi saprasties ar tiem, kuri balansē uz atļautā un aizliegtā robežas. Varēsi viņus gan uzklausīt, gan nomierināt. Iesaistīšanās kārdinošās naudas spēlītes un mahinācijas, galu galā, izvērsīsies tukšos burbuļos un iztērētā enerģijā.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

0 Komentāru