Iespējams, precīzākais horoskops internetā! Lasi šeit!

2 komentāri
Iespējams, precīzākais horoskops internetā! Lasi šeit!

Šodien vari dižoties uz pārējo fona, ja nebaidīsies demonstrēt savu spēku un pārākumu. Tomēr pat vispārgalvīgākie soļi tev ir jāsper ar pienācīgu atbildības un pienākuma sajūtu.

Darba jomā jābūt gatavam ar cieņu zaudēt. Atgūties no sakāves ietekmēs tava māka sadarboties un dibināt kontaktus. Inteliģence bruģēs ceļu uz turpmākajiem finansiāliem ieguvumiem.

Baudu un skaistuma pasaulē šodien valdīs vitalitāte. Vari piedzīvot galējas kaislības ar tieksmi pakļaut savu mīļoto. Iespējams, piedzīvosiet bezrobežu mīlestības mirkļus. Šodien īpaši jāizvairās no izmainītiem apziņas stāvokļiem.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Šodien darbā neej uz nesaprātīgu risku un dari to tikai ar priekšniecības atbalstu. Viens nebūsi cīnītājs. Pat ja šķiet, ka gaida izdošanās, ļoti nopietni apsver visus drošības pasākumus un atkāpšanās ceļus.

Vērsis. Jau mostoties jutīsi, ka tevī mutuļo enerģijas dzēriens. Tad nu šo dabas dāvāto lādiņu šauj uz visām pusēm. Šodien vari izpausties gan fiziski, gan mentāli, gan mākslā, gan tehniskajās disciplīnās.

Dvīņi. Vari piedzīvot galējas kaislības ar tieksmi pakļaut savu mīļoto. Iespējams piedzīvosiet bezrobežu mīlestības mirkļus. Šodien īpaši jāizvairās no jebkādiem izmainītās apziņas stāvokļiem.

Vēzis. Tev vajadzētu nodarboties ar sevis un kāda sava pakalpojuma vai produkta mārketingu. Šajās tirgus aktivitātēs iesaisti arī savus partnerus, jo viņu idejas var izrādīties īpaši novatoriskas.

Lauva. Šodien vari dižoties uz pārējo fona, ja nebaidīsies demonstrēt savu spēku un pārākumu. Tomēr pat vispārgalvīgākie soļi tev ir jāsper ar pienācīgu atbildības un pienākuma sajūtu.

Jaunava. Dinamiskā notikumu attīstība tevī iedegs sacensības dzirksti un būsi laimīgs, ja atsāksies radošās cīņas bez noteikumiem. Šādos apstākļos jutīsies īpaši labi bruņojies un profesionālajā jomā tev nebūs konkurētspējīgu pretinieku.

Svari. Šodien nedrīksti ļauties slinkumam un inertumam. Nesēdi, rokas salicis, bet atroti piedurknes un ķeries klāt lietām, par kurām īpašu interesi izrāda tavi konkurenti. Sliktākā prognoze – viņi var tevi apsteigt.

Skorpions. Centies sadarboties ar dažādu rangu un amatu cilvēkiem. Šodien visu atbildību un darba apjomu nekrauj savos plecos, bet centies sadalīt pienākumus un uzticēt citiem daļu atbildības.

Strēlnieks. Profesionālo problēmu risināšana var beigties ar fiasko var paņemt visus tavus dzīvības spēkus. Tev šķitīs, ka lielās iespējas neatgriezeniski aizslīd garām, kamēr nodarbojies ar visādiem sīkumiem.

Mežāzis. Darba jomā jābūt gatavam ar cieņu zaudēt. Atgūties no sakāves ietekmēs tava pasme sadarboties un dibināt kontaktus. Inteliģence bruģēs ceļu uz turpmākajiem finansiāliem ieguvumiem.

Ūdensvīrs. Lēmumus pieņem nekavējoties un rīkojies intuitīvi. Tev šodien ļoti jāpadomā pirms kādam stāstīsi savus nākotnes plānus vai dalīsies ar rīcības taktiku. Attiecību pasaulē šodien valdīs vitalitāte visās tās labajās un arī pavedinošajās izpausmēs.

Zivs. Lai šodien kaut ko ievērojamu sasniegtu un panāktu vēlamo rezultātu, tev jābūt prasmīgam un atjautīgam. Ja nevari izpaust šīs kvalitātes, tad izvēlies demonstrēt spēku, bet tā pārliecinoši.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

2 komentāri