Iespējams, precīzākais horoskops internetā! Lasi šeit!

1 komentārs
Iespējams, precīzākais horoskops internetā! Lasi šeit!

Šodien pēcsvētku sagurums palīdzēs pieklusināt vēlmi kaut ko radikāli mainīt savā dzīvē. Tikai vēlmju līmenī gribēsies dedzināt tiltus un riskēt, lai noķertu šo brīvības sajūtu, kas ir ļoti tipiska, uzsākot jaunu gadu. Var pamosties kādas pagātnes vājības un radīt konfliktsituācijas ar jaunā gada solījumiem.

Lai emocionāli izvilktu šo personības varēšanas un gribēšanas konfliktsituāciju, jāpalutina sava pašapziņa. Un taps skaidrs, ka neko nevajag spridzināt un dedzināt un ka var skaisti, ar iztēli un attiecīgu humora devu.

Mīlestības un harmonijas jomā arī stihiski dabas spēki, kas var radīt fiziskas kaisles pārņemtas situācijas un mēģinājumus noskaidrot, kurš vairāk un dedzīgāk mīl vai jūt.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Lai emocionāli izvilktu šodienas varēšanas un gribēšanas konfliktsituāciju, jāpalutina sava pašapziņa. Un taps skaidrs, ka neko nevajag spridzināt un dedzināt un ka var tā skaisti, ar iztēli un attiecīgu humora devu uzsākt darba cēlienu.

Vērsis. Pēcsvētku sagurums atkāpjas, tas nenozīmē, ka uzreiz būtu jāmetas trakulīgā darbā. Vari atļauties romantisku pēcpusdienu, ja sapratīsi ka neviens vēl nav nobriedis nopietnai strādāšanai.

Dvīņi. Tev liksies, ka darba frontē nav nekādas dzīvības pazīmes – viss notiek par lēnu un neatbilstoši lielajiem plāniem un uzdevumiem. Bet varbūt tev vienkārši jāļauj visam uzņemt ātrumu.

Vēzis. Šodien kārtosi naudas lietas – kādi nenomaksāti rēķini, piemirsti parādi uzpeldēs kā no zila gaisa. Iespējams, kāds lūgs tavu finansiālo atbalstu vai vienkārši palīdzību. Neatsaki, jo kādu dienu tev arī vajadzēs drauga plecu.

Lauva. Tevi šodien gaidīs, mīlēs, apbrīnos, gribēs atkal uzturēties tavā kompānijā. Bet neļauj iedomībai sakāpt galvā un turies rāmjos demonstrējot savu erudīciju, šarmu un fizisko pievilcību.

Jaunava. Šodien esi pārņemts ar savas darba telpas labiekārtošanas noskaņu, paļaujies uz vecām un pārbaudītām lietām. Nepārstrādājies! Ja gribi kādu īpaši pārsteigt, turi to noslēpumā un lieki nepļāpā.

Svari. Mīlestības jomā tev šodien plosās stihiski dabas spēki, kas var izraisīt kaisles pārņemtas situācijas un mēģinājumus noskaidrot, kurš vairāk ir iztērējies svētku dāvanām un kurš dedzīgāk mīl.

Skorpions. Pēcsvētku sagurums palīdzēs pieklusināt vēlmi kaut ko radikāli mainīt savā dzīvē. Tikai vēlmju līmenī gribēsies dedzināt tiltus un riskēt, lai noķertu šo brīvības sajūtu, kas ir ļoti tipiska uzsākot jaunu gadu.

Strēlnieks. Cīniņi ietekmju frontē būs tādi attīstoši, drīzāk, lai saprastu, cik forši ir atkal noskaidrot barvedi un salīgt mieru. Domājot par savu darba partneri būs atklāsme par jūsu lielo līdzību gan ambīciju izpausmēs, gan to realizācijas taktikā.

Mežāzis. Gribi vai negribi, – nāksies kļūt par starpnieku darba kolēģu savstarpējo ietekmju kārtošanā. Liec lietā savu intuīciju un arī neaizmirsti par kādu spēcīgāku vārdu, kas šodien var būt vienīgā pareizā taktika.

Ūdensvīrs. Gads sākas ar riktīgu labu dienu tavu personīgo plānu un nepaveikto darbu realizēšanai. Sapratīsi kā izdarīt to, ko ilgi vilki garumā. Iespējams, atradīsi pareizo pieeju, lai iekarotu sava bosa uzmanību.

Zivs. Nesteidzini notikumus, darbi sāksies, kad tam lemts būt. Mēģinot komandēt parādi, vari saskarties ar lielu pretestību no vēl joprojām sagurušo kolēģu puses. Šodien atļaujies saīsināto darba dienu devu pēc svētku jezgas, apmeklē baseinu vai sporta zāli.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!