Iespējams, precīzākais horoskops internetā! Lasi šeit!

0 Komentāru
Iespējams, precīzākais horoskops internetā! Lasi šeit!

Ziemassvētku vakars nāk ar svētsvinīgu apskaidrības un pacilātības sajūtu. Uzturot pozitīvu attieksmi un meklējot jaunas ierosmes pat mazās un ikdienišķās lietās, palīdzēs tev izbaudīt šo ziemas brīnuma mirkli.

Nostalģija varētu būt saistīta ar iedvesmas deficītu tavā dzīvē. Vari to kompensēt kādā prātu tonizējošā pasākumā vai talantus atraisošā rituālā.

Mīlestības sfērā varbūt negaidītas pārmaiņas, kas dos skaidrību šajā jautājumā. Tavs prāts būs nodarbināts ar vēlēšanos ietērpt savas sajūtas un simpātijas nevis vārdos, bet gan citos uzmanības apliecināšanas veidos un svētku vakars tam būs īpaši piemērots brīdis.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Šodien tava vēlme baudīt materiālos un taustāmos labumus būs milzīga gan tiešā, gan pārnestā nozīmē. Bez mazākajiem sirdsapziņas pārmetumiem un, galvenais, nejuzdams vajadzību kādam jel ko paskaidrot, svinēsi uz nebēdu.

Vērsis. Šodien noskaņojies uz svētkiem kā uz atpūtu – emocionālu un fizisku relaksāciju. Mierīgs prāts un saprotoši draugi un nekādas vajadzības pēc steigas un pūļa. Tās būs labākās zāles – karstvīns piekusušai dvēselei.

Dvīņi. Šodien lūkosi rast emocionālu kontaktu ar saviem mīļajiem un īpaši nenovērtējami palīgi sveicienu nosūtīšanā var izrādīties elektroniskie sakari. Virtuālajā realitātē jutīsies īpaši radošs, atvērts un pat dāsns.

Vēzis. Šodien sajutīsies emocionāli pacilāts un jaunu sapņu pārņemts, kuri šķietami paplašinās tavus apvāršņus un perspektīvas. Visi fortūnas elementi būs skaisti iesaiņoti un novietoti zem eglītes.

Lauva. Iemācies sajust, nolasīt un izprast savu mīļoto vēlmes no viņu balss tembra, no viņu ķermeņu valodas. Šodien empātijas spējas pieaugs proporcionāli tavai labsajūtai un saņemto dāvanu rezonansei tavā sirdī.

Jaunava. Pavadi šo dienu apziņā, ka citi ir jāpieņem ar visiem viņu trūkumiem un untumiem. Ja izvēlēsies pamācošo un kritizējošo taktiku, pie svētvakara vakariņu galda vari piedzīvot nu ļoti emocionālu atgriezenisko saiti.

Svari. Intuitīvie receptori šodien kalpos par drošu katalizatoru, bet visas darbības, kurām nepieciešama īpaša uzmanība cietīs sakāvi. Liec pie malas pienākumus, kuros vajadzīga uzmanība un loģika, un gādā, lai tavā mājā šodien skanētu bērnu smiekli.

Skorpions. Tava intuīcija pačukstēs priekšā, kuru no piedāvājumiem šodien izraudzīties. Pat nelāgākajā no variantiem nevari palikt tukšā, jo būsi gaidīts viesis arī tādās mājās, kurās kopš bērnības neesi spēri kāju.

Strēlnieks. Neslēpies no pasaules un izrādi interesi par citiem cilvēkiem. Tava māka atrast pareizos vārdus īstajā brīdī, padarīs tevi par iejūtīgu un uzmanīgu sarunas biedru tuvinieku un draugu lokā.

Mežāzis. Ja vēlies nodemonstrēt savu rakstura stingrību un nepiekāpību, izvēlies tam citu dienu. Drīzāk izvēlies romantiski juteklisko pieeju un visiem no tā kļūs siltāk ap sirdi, īpaši jau tev pašam.

Ūdensvīrs. Nepaļaujies uz citu cilvēku pielāgošanās prasmēm. Šodien piestrādā pie spējām atpazīt un nolasīt tuvinieku un draugu nolūkus un sataustīt zemūdens straumes jebkurā saskarsmē.

Zivs. Šodien tu galvenokārt izpaudīsies caur divām noskaņām – sapņainību un aizmāršību, tāpēc intīma divvientulība būs tas labākais svētvakara sagaidīšanas un pavadīšanas veids.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

0 Komentāru