Iespējams, precīzākais horoskops internetā! Lasi šeit!

0 Komentāru
Iespējams, precīzākais horoskops internetā! Lasi šeit!

Dienai raksturīga vēršanās pasaulē caur mazo asariņu. Tieši tāpēc bilde nedaudz izplūdusi un virzīšanās uz priekšu apgrūtinoša.

Aktīvā iztēle un perspektīvu saskatīšana pat samērā bezcerīgās situācijās nodrošinās stabilas pozīcijas darbā. Koleģiālais atbalsts tiks izrādīts tieši un nepārprotami.

Attiecībām gribās veikt mākslīgo elpināšanu un kad vēl būs izdevīgāks laiks, ja ne šajā tumšākajā gada periodā. Tikai tā spēsi harmonizēt sevi un novelsi ilgi krāto sasprindzinājumu.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Šodien nav tas piemērotākais laiks, lai nonāktu pie kādiem racionāliem slēdzieniem vai veiktu kādas smalkas kalkulācijas. Intuitīvi lūkosies pēc vientulības un vairīsies no kompānijas.

Vērsis. Lai arī esi destruktīvu emociju varā, diena piemērota, lai dotu otro iespēju savām mīlas vai ģimenes attiecībām. Vēlēšanās atbrīvoties no gadiem krātajiem noslēpumiem tevi atpestīs, bet tuviniekiem uzvels krustu.

Dvīņi. Attiecībām gribās veikt mākslīgo elpināšanu un kad vēl būs izdevīgāks laiks, ja ne šajā tumšākajā gada brīdī. Tikai tā spēsi harmonizēt sevi un novelsi ilgi krāto sasprindzinājumu.

Vēzis. Ja klausīsies sevī un arī neignorēsi citu vajadzības, veidosies virspusēja sapratne un pieņemšana. Dāsnu, bet slepenu palīdzību piedāvās kāds no radiniekiem un pateicībā neatsaki savu psiholoģisko atbalstu.

Lauva. Pārpratumi un šķēršļi tevi šodien nemulsinās, bet drīzāk būsi norūpējies par visa pasākuma finansiālo iznākumu. Personīgais progress un daudzsološās perspektīvas vilinājums ņems virsroku.

Jaunava. Tavs dzīves sabiedrotais šodien izrādīsies vislabākais padomdevējs. Emocionālā līmenī starp jums valdīs saprašanās. Attiecībās ar naudu gan ievēro vajadzīgos drošības pasākumus.

Svari. Tavi personīgie ieradumi, psihoemocionālā kondīcija un inteliģences līmenis noteiks vai tev izdosies nostāties pret un izturēt sabiedrības spiedienu. Lai noturētu savu interešu cietoksni, izvēlies cēlu taktiku.

Skorpions. Ja spēsi nodibināt uzticības pilnas, emocionālas un siltas attiecības ar darbabiedriem un vadītājiem, visas profesionālās ambīcijas liksies realizējamas. Personīgo dzīvi gan neizliec publiskai apskatei.

Strēlnieks. Šodien būsi absolūti apmierināts ar notikumu attīstības gaitu, īpaši, ja nelolosi ilūzijas par brīnumaino palīdzību, bet visus lēmumus uzkrausi saviem pleciem. Lēmumu pieņemšanā nebalsties pagātnes pieredzē, tā var būt maldinoša.

Mežāzis. Tikai uzticamu cilvēku sabiedrībā spēsi rast sirds mieru, prāta relaksāciju un nepieciešamo drošības sajūtu. Pesimistiskās emocijas ir līdzsvarā ar pozitīvajām, kas norāda uz lielu jūtu intensitāti.

Ūdensvīrs. Ja plāno kādu ekstravagantu pavērsienu finanšu lietās, rēķinies gan ar pozitīviem ieguvumiem, gan kādu slazdu. Neskatoties uz to kā viss iecerētais attīstīsies, paturi prātā nepieciešamību sadarboties ar citiem.

Zivs. Pasauli lūkosi caur mazo asariņu. Tieši tāpēc bilde nedaudz izplūdusi un virzīšanās uz priekšu apgrūtinoša. Dzīve var šķist daudz drūmāka nekā realitātē, jo būs jāizdara izvēle starp vairākiem piedāvājumiem un tas nebūt nebūs viegli.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

0 Komentāru