Iespējams, precīzākais horoskops internetā! Lasi šeit!

0 Komentāru
Iespējams, precīzākais horoskops internetā! Lasi šeit!

Lāčplēša dienas enerģijas uzmundrinās tavu garu un ievērojama spēka vitamīnu deva tiks arī ķermenim, par kuru būsi gatavs īpaši parūpēties. Neatkarīgi no tavu plānu un darīšanu plašumiem viss notiks uz pacilājošas un pozitīvas frekvences. Vienīgi bīsties un sargies no sasteigtām darbībām.

Par niansēto un dziļo laimes un baudas sajūtu vari pateikties pārdomātajai kultūras programmai un savam mīļotajam, ar kuru izdosies līdzsvarot intereses un laikus nolasīt sūtītās domu vēstules. Jūsu kopīgos plānus nespēs ietekmēt nelabvēlīgā laika prognoze.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Šodien nav nenozīmīgu detaļu – ne darbos, ne attiecībās. Nepalaid garām šīs mazās svarīgās zīmes, lai nebūtu jāsastopas ar savas neuzmanības izraisītajām sekām, kad jau ir par vēlu.

Vērsis. Šī būs viena riktīgi atslābinoša diena – nekādu pārsteigumu un nekādu kreņķu. Vismaz šodien vari sajust, ko nozīmē prāta un sirds miers. Visi cilvēki, ko sastapsi, būs svētku noskaņās un draudzīgi komunikācijā.

Dvīņi. Visa enerģija un gribasspēks būs vērsts tikai vienā virzienā – uz savu vienīgo, labāko, mīļāko. Un tev tiešām lieliski izdosies atrast kopīgo interešu līdzsvaru. Vēl tev izdosies lieliski nolasīt otra jūtas, nodomus un vēlmes.

Vēzis. Šodien tev lieliski izdosies apvienot romantisko ar praktisko. Redzēsi mēness abas puses jebkurā sadzīviskā un personiskā situācijā. Šī īpašība ļaus atrast pareizo ceļu un izdarīt vienīgo pareizo lēmumu.

Lauva. Mājas dzīvei nebūtu ne vainas, ja vien tava nemierīgā dvēsele neliktu tev meklēt vēl kādus iedvesmas un izklaides variantus. Tā nu plēsīsies uz pusēm, cerībā gūt prieku, komfortu un labsajūtu abās vietās.

Jaunava. Šodien neuzbāzies ar idejām un ierosinājumiem. Notiekošais neilgosies pēc tavas kontroles un virsvadības. Vienkārši, atpūties, svini svētkus un uzkrāj enerģiju, kas tev ļoti drīz noderēs.

Svari. Saņemsi gan materiālus, gan sirds uzmanības apliecinājumus. Neesi pasīvs ņēmējs, izdomā kā vari iesaistīties šajā uzmanības izrādīšanas pasākumā. Par niansēto un jēgpilno baudas sajūtu vari pateikties savam mīļotajam.

Skorpions. Neskatoties uz tavu plānu un darīšanu augstumiem un plašumiem, viss notiks uz pacilājošas un pozitīvas frekvences. Vienīgi bīsties un sargies no sasteigtām darbībām un haotiskām kustībām.

Strēlnieks. Šodien dari, vari un gribi visu, kas nāk par labu tavai veselībai. Tāpēc jau nav jāatsakās no ciemu un izpriecu būšanām, Tevi šie pasākumi varētu arī uzlādēt. Jūsu kopīgos plānus nespēs ietekmēt nelabvēlīgā laika prognoze.

Mežāzis. Šodien jau vienā mierā saplūsti un iekļaujies savu tuvinieku lokā ar visām no tā izrietošajiem ierastajiem svētku rituāliem. Bagātīgs galds un dvēseles komforts – viss, pēc kā tieksies tava nu jau mierīgā sirds.

Ūdensvīrs. Šodien nekur nav jāsteidzas – ja nu vienīgi uz svecīšu aizdegšanas rituālu. Atmet jebkādas aizdomas un nekļūsti smieklīgs vainas sindroma ietekmē. Tev tiek dota brīnišķīga iespēja vēlreiz rūpīgi paraudzīties uz notiekošo tavā dzīvē.

Zivs. Tev nevajadzētu aizrauties ar īpaša iespaida atstāšanu uz kādu cilvēku. Esi dabīgs un patiess. Arī jebkādi mēģinājumi apmuļķot savu labsajūtu būs ļoti uzkrītoši redzami. Parūpējies, lai tavā zaļu skapītī būtu visi nepieciešamie vitamīni.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

0 Komentāru