Iespējams, precīzākais horoskops internetā! Lasi šeit!

Pievienot komentāru
Iespējams, precīzākais horoskops internetā! Lasi šeit!

Ceturtdiena emocionāli piesātināta, bet bez pārspīlējumiem. Sajūtu antenas būs labi noskaņotas, tāpēc visas ikdienišķās lietas iegūs personīgu dziļumu un emocionālu svarīgumu.

Darba lietām šī ir spēka diena. Tev būs egoistiska motivācija gan uzsākt, gan arī novest līdz galam kādus sakrājušos darbus, bet no publiskiem pasākumiem un mītiņiem gan vajadzētu turēties pa gabalu.

Mīlestības lietās gribēsies noskaidrot, kuram lielāka taisnība. Patiesības atklājumi var tevi izsist no emocionālā līdzsvara vai arī nomierināt satraukto sirdi.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Tev būs egoistiska motivācija gan uzsākt, gan arī novest līdz galam kādus sakrājušos darbus, bet no publiskiem pasākumiem un mītiņiem gan vajadzētu turēties pa gabalu.

Vērsis. Vēlme visu pārspīlēt, kā arī spēja sevi kontrolēt vienlīdz labi izpaudīsies tavos šodienas darbos un runās. Tas nozīmē, ka daudzu situāciju un notikumu rezultāts būs atkarīgs tikai un vienīgi no tevis.

Dvīņi. Mīlestības lietās gribēsies noskaidrot, kuram lielāka taisnība. Patiesības atklājumi var tevi izsist no emocionālā līdzsvara vai arī nomierināt satraukto sirdi. Neapmierinātības izvirdumi neļaus noturēt fokusu uz svarīgāko.

Vēzis. Diena emocionāli piesātināta, bet bez pārspīlējumiem. Sajūtu antenas būs labi noskaņotas, tāpēc visas ikdienišķās lietas iegūs personīgu dziļumu un emocionālu svarīgumu.

Lauva. Tā kā esi nelokāms savu ideju aizstāvis, šodien nāksies pacīnīties par savām personīgajām tiesībām, vienlīdzību, patiesību. Notiekošais tev itin labi ies pie sirds, tomēr rēķinies, ka vari zaudēt emocionālo līdzsvaru.

Jaunava. Ja tev apnicis dejot pēc citu stabules, maini kaut ko. Tie varētu būt jauninājumi, kuriem tu tik ilgi nepiekriti. Ja darbosies, ieraudzīsi neskaitāmas iepriekš neievērotas iespējas un veiksmīgas izdevības.

Svari. Jebkāda loģika atkāpjas pārsteidzības priekšā arī attiecībās ar darbabiedriem, īpaši padotajiem. Šodien būs vēlme visiem pierādīt, ka viens pats ar visām situācijām vari tikt galā.

Skorpions. Šodien iespējama vārdu ekvilibristika un mērīšanās ar saviem tikumiem un ne tikai. Prasme rast kompromisus un samierināt šodien vispār nav dienas kārtībā. Sirsnīgi izņēmies salīgsi mieru.

Strēlnieks. Šodien ar visiem iespējamajiem ieročiem, arī intelektuālajiem, aizstāvēsi savu taisnību un dzīves pārliecību. Nemeties cīņā pirmais, pavēro, ko dara tavs oponents un tikai tad izvēlies piemērotāko taktiku.

Mežāzis. Šodienas darbīgā atmosfēra ievilks tevi, pat ja esi riktīgs malā stāvētājs. Uzvilcies vari neapdomīgi izrunāties. Ar svarīgajiem cilvēkiem nesadalīsi ietekmes zonas, bet ja spēsi piekāpties, atgriezeniskā saite būs ļoti stimulējoša.

Ūdensvīrs. Kāds cilvēks tevi šodien var ļoti ieinteresēt un apžilbināt ar savu prātu un stāju. Tas var kļūt par romantisko partneri, sabiedroto vai vienkārši labu klientu. Atkal jauna iedvesma, kurai kaislīgi nodoties.

Zivs. Šodien velk uz radikāliem lēmumiem attiecībās, bet šie plāni var riktīgi patukšot tavu kontu. Izvēlies starp tukšu kontu un mīlestības adrenalīna devu. Izvairies no pasākumiem, kuros pulcējas daudz nepazīstamu cilvēku.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!