Iespējams, precīzākais horoskops internetā! Lasi šeit!

Pievienot komentāru
Iespējams, precīzākais horoskops internetā! Lasi šeit!

Šodien psiholoģiski sagatavoties rimtai dienas plūsmai saskaņā ar iepriekš apstiprināto grafiku nav iespējams, ja vien neizvēlies pilnīgu izolāciju. Diez vai šī būtu labākā ideja. Pielāgošanās notiekošajam notiks dabīgāk un bez sāpīgiem satricinājumiem, ja notiekošo tversi viegli, bez dziļūdens akmeņu meklēšanas katrā situācijā.

Profesionālajās attiecībās var izveidoties situācija, kur viena no pusēm ņems virsroku, un var gadīties, ka tas nebūsi tu.

Personīgajās un mīlas lietās neļauj citiem cilvēkiem bāzt degumus tavā privātajā telpā, nemaz nerunājot par guļamistabu.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Ļoti lielu vērību veltīsi visu darbu un ar tiem saistīto notikumu iznākumam materiālā plānā. Skriesi notikumiem pa priekšu un vēlēsies visus labumus saņemt avansā, nevajadzīgi steidzinot lēmumu pieņemšanu.

Vērsis. Vari veiksmīgi nomainīt darbu un iekļauties kāda jauna projekta radošajā komandā. Viegli veidosi saskarsmi ar jauniem cilvēkiem. Ja nebūvēsi ar karjeru saistītas gaisa pilis, bet vairāk koncentrēsies savā dzīvē notiekošo, diena solās būt iedvesmojoša.

Dvīņi. Šodien nedrīksti atteikties no riska, citādi var būtiski ciest tava pašvērtība. Ja izķepurosies, pastāv iespēja nopietni izmainīt savu dzīvi jaunā un pozitīvā virzienā.

Vēzis. Varēsi viegli un dabīgi izpausties uz šīs miermīlīgās dienas fona. Netradicionālas un jaunas lietas tev šķitīs neatvairāmi valdzinošas. Labprāt iemēģināsi kādu sev nepierastu ampluā.

Lauva. Iespējams, vieglāk sadzīvosi ar notiekošo, ja iesaistīsies notiekošajā spēlē, vismaz paeksperimentējot ar savu uzvedības stilu vai nomainot iesīkstējušos ieradumus.

Jaunava. Profesionālajā un finansiālajā frontē var atgadīties notikumu pavērsieni, kas būtiski pamainīs tavu materiālo statusu un ienākumu apjomu. Izskatās, ka lēnām, bet noteikti kusties veiksmes virzienā.

Svari. Šodien aizmirsīsi par piesardzību un apdomību un metīsies sev nezināmā sfērā, lai izjustu emociju radīto adrenalīnu plūstam tevī. Šīs izdarības var skart tavas attiecības un finanses.

Skorpions. Kāds ne pārāk uzticams indivīds tevi var pamudināt kaut ko būtiski izmainīt savās darba un privātajās attiecībās. Esi apņēmības pilns pats izlemt vai ir vērts doties ārpus savas ierastās un zināmās sociālās vides.

Strēlnieks. Tavs vieglais dzīves tvēriens un reālistiskais pašvērtējums noslaucīs visus šķēršļus, kuri varētu rasties šodienas gaitās. Tā kā veiksme ir optimistu sabiedrotā, vari rēķināties ar šī spēka aizbildniecību.

Mežāzis. Var gadīties neparedzēti notikumi, kas tevi piespiedīs strauji izmainīt pierasto uzvedības modeli un rīkoties pilnīgi pretēji tam, kā esi ieradis to darīt un ko no tevis sagaida apkārtējie.

Ūdensvīrs. Centies nebraukt no viena grāvja otrā un pieturies pie ļoti konservatīvām vērtībām un tradicionāli pieņemama uzvedības stila. Biznesā un darba lietās noteikti der ievērot etiķeti un ieklausīties kāda partnera vai vienkārši cīņu biedra teiktajā.

Zivs. Tevī būs šis emocionālā uzlādējuma dzirksts, no kuras šķiļas oriģinālas idejas un neparasti risinājumi. Šodien ļausies izšķērdībai, daudz nedomājot, kas būs rīt. Vari iztērēties, iegādājoties dārgu ceļojumu vai ekstravaganti apdāvinot savu mīļoto.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!