Iespējams, precīzākais horoskops internetā! Lasi šeit!

Pievienot komentāru
Iespējams, precīzākais horoskops internetā! Lasi šeit!

Šodien ir parasta darba ceturtdiena, bet tavas domas un sirds liks pievērsties jautājumiem, kas skar sadzīvi un mājas lietas. Pa svētku laiku sakrātie nepadarītie darbi tieši šodien ies no rokas, tāpēc profesionālie pienākumi paliks otrajā plānā.

Psiholoģiski šodien būsi apcerīgi noskaņots, tāpēc darbā labāk padosies visu jautājumu kārtošana, kas skar personāla lietas, kolektīva noskaņojuma testēšana un izrunāšanās ar kolēģiem vai padotajiem.

Attiecībās toni noteiks ģimenē notiekošais. Mīļotie ir noilgojušies pēc kopā būšanas šaurākā lokā, un tev arī nenāks par sliktu padzīvoties mājas atmosfērā.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Šodien no sirds sajutīsi gandarījumu par padarīto, neskatoties uz darbu lielumu un nozīmīgumu. Prieks un mierīgs prāts ir godam nopelnīts. Arī sirds lietās pēc lustīgās līgošanas jaušams neliels progress.

Vērsis. Šodien dosi priekšroku nu galīgi sadzīviskām un praktiskām aktivitātēm, nevis izklaidei ar saviem interešu vai darba partneriem. Jutīsi īpašu atbildību pret savu ģimeni un bērniem.

Dvīņi. Pat ja vakar tava personīgās dzīves perspektīva izskatījās gaužām bēdīgi, šodien jau caur mākoņiem sāk vīdēt pa kādam saules stariņam. Sāk izklīst aizvainojuma un nerunāšanas migla.

Vēzis. Uz citu cilvēka pēcsvētku noguruma un pasivitātes fona, tu izskatīsies možs un varošs. Ar nedaudz traku spīdumu acīs būsi gatavs rādīt kā darbi jādara. Savam entuziasmam sabiedrotos diez vai iegūsi.

Lauva. Šodien uzsāc tikai tādas lietas, kas tevi emocionālu uzrunā un aizkustina. Ja nav šīs sajūtas, nemaz neķeries klāt. Tava vājā vieta var izrādīties nespējā atšķirt patieso un īsto no citu cilvēku uzspiestā.

Jaunava. Jau atkal tavās personīgajās attiecībās iestāsies mieriņš. Tavas jūtas un simpātijas atdzīvosies un uzziedēs no jauna. Ja esi sataisījies uz randiņu, izplāno to rūpīgi un no sirds, lai tavu cerību adresāts nejustos vīlies.

Svari. Svētku laikā sakrātie nepadarītie mājas darbi tieši šodien ies no rokas, tāpēc profesionālie pienākumi paliks otrajā plānā. Vēl tevi nodarbinās jautājums par taupīgāku dzīvošanu vai bagāta sponsora meklēšanu.

Skorpions. Būsi pārņemts ar neko nedarīšanas dziedinošo vilinājumu. Neliedz sev šo īso, bet svētīgo sajūtu, citas lietas var pagaidīt. Ja tavā tuvumā gadās paša vai radu bērni, ieteicams tiem veltīt pienācīgo uzmanības devu.

Strēlnieks. Vienkārši ignorē visu, kas tev krīt uz nerviem. Būsi laimīgs savā iedomu pasaulē un novērsīsies no visa, kas tevi aizskar. Ja šodien nav vēlēšanās ar kādu draudzēties vai runāties, tad arī nevajag!

Mežāzis. Jebkuras aktivitātes, kas vērstas veselības salāpīšanai vai uzlabošanai, ir tikai apsveicamas. Vajadzētu savilkt pēcsvētku bilanci un paskatīties, vai līdz Pēteriem izdosies izvilkt.

Ūdensvīrs. Šodien notiekoša kontroles pults nebūs tavās rokās. Bet tu jau zini, kam vadības pults, tas ir kosmosa stacijas komandieris. Atslābināšanās nesanāks. Strīdu šautriņas trāpīs tieši mērķī.

Zivs. Ziņas, kuras tevi sasniegušas, nedos sirdsmieru, tāpēc ievērojamu dienas daļu pavadīsi domās, aizdomās un šaubās. Par laimi, arī tavā mājā vai birojā gadīsies pa kādam jaukam notikumam, kas kliedēs nomāktību.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!