Iespējams, precīzākais horoskops internetā! Lasi šeit!

Pievienot komentāru
Iespējams, precīzākais horoskops internetā! Lasi šeit!

Ja tev ir kādas idejas un plāni un pat ja tādu nav, tad šodien tie uzradīsies kā no zila gaisa un prasīsies pēc realizācijas. Parādīsi tās savas personības šķautnes, kuras tikai retais ir iepazinis un pat tava rīcība samērā ikdienišķās situācijās būs dumpinieciska.

Peļņas un darba jautājumi kārtosies nervozi, bet ļoti raiti. Ja spēsi izturēt šo daudzvirzienu kustību un nepamanīsies kaut ko salaist grīstē, tad dienas beigās vari lūkoties savā kontā baudīt patiesā apmierinājuma brīdi.

Mīlas lietās vari piedzīvot kādas komplikācijas, no kurām nevarēsi izbēgt, bet tās būs jāatrisina. Atļaujies pajokot, smiekli iznīcinās pēdējās aizvainojuma baktērijas.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Ja nevēlies pārāk zīmēties kādā pasākumā vai ar darbu saistītā saietā, paliec ēnā, bet saglabā visu redzošas un dzirdošas acis un ausis. Savus nodomus un vēlmes realizēsi ar citu cilvēku rokām.

Vērsis. Neesi pārāk bargs un nosodošs un saņemsi cilvēku lielo paldies. Ja neilgojies pēc kāda pateicības, tad vismaz apzinies, ka nodomus šobrīd vienatnē neizdosies realizēt un tā vai citādi nāksies meklēt kādu kompanjonu.

Dvīņi. Šodien tevi var nomākt kādi materiālas vai finansiālas dabas ierobežojumi, no kuriem nevarēsi izbēgt un nāksies sakārtot šos jautājumus saskaņā ar prasīto vai likumīgo.

Vēzis. Šodien ir būtiski paust nostāju un arī emocijas nežēlot. Galvenais, nedrīksti ieņemt samierniecisku vai vienaldzīgu pozīciju. Dusmojies, izpaudies, iznesies un intuitīvi ļaujies plūsmai. Iekšējais kompass nekļūdīgi parādīs ceļu uz laimi.

Lauva. Kāds fantastisks pasākums tavā virsvadībā var aizkavēties dēļ citu cilvēku vienaldzības vai spītības. Tev jāatrod pareizās pogas, uz kurām uzspiest, lai pārliecinātu kolēģus vai draugus neboikotēt notiekošo.

Jaunava. Šodien vari iedzīvoties jaunos pienākumos – gan profesionālos, gan personīgos. Nekurni, jo tas ir vieglākais un patīkamākais ceļš uz personīgo vai profesionālo atzinību un arī paaugstinājumu amatā.

Svari. Profesionālās un personīgās attiecības netiks dibinātas lēnīgās un izjustās sarunās, bet gan košās un neaizmirstamās tikšanās etīdēs. Nemierīgā enerģētika tevi patīkami satrauks.

Skorpions. Šodien esi pieejams un demokrātisks, nav īstais laiks dižoties ar savu autoritāti. Strādājot pie kāda nopietna uzdevuma, saplāno savas darbības un tikai tad sāc deleģēt pienākumus citiem.

Strēlnieks. Jo spēcīgāka būs tava vēlme kaut ko izdarīt vai novest līdz galam, jo sāpīgāk uztversi visus šķēršļus un ierobežojumus, kuri stāsies tavā ceļā. Padomā, kā sarunāt un apmānīt savu lielo degsmi.

Mežāzis. Aktivitāti un patīkamo šodien izdosies savienot. Itin labi izdosies plāni vai projekti, ja tie ir saistīti ar sportu, tūrismu un tirdzniecību. Ja neko tādu neesi iecerējis, dodies uz randiņu vai uzņem viesus.

Ūdensvīrs. Patīkamas pārmaiņas ir sasniegušās arī tavu ģimenes ligzdiņu. Attiecības ar dzīvesbiedru vai vecākiem kļūs patiesākas un sirsnīgākas. Atļaujies pajokot gan par savām gan mājinieku ķibelēm, smiekli iznīcinās pēdējās aizvainojuma baktērijas.

Zivs. Šodien nav tā piemērotākā diena, lai nodotos garām apcerēm vai kalkulācijām par kādu risināmu jautājumu. Enerģētiska rīcība nodrošinās iespēju uzsākt kādu ilgtermiņa biznesa sadarbību.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!