Iespējams, precīzākais horoskops internetā! Lasi šeit!

Pievienot komentāru
Iespējams, precīzākais horoskops internetā! Lasi šeit!

Šodien optimismam jāsadarbojas ar pacietību un neatlaidībai ar skaidru izpratni par to, ko vēlies uzsākt vai nobeigt. Sanāk tāds koordinēts tavu iekšējo spēku kopdarbs.

Darba laukos un biznesa cietokšņos notiekošo neredzami vadīs vēlme paspīdēt un izcelties. Un ne būt tu vienīgais uz savas ielas vai savā ciemā ar šādu nostāju. Izdosies tam, kuram lielāka pašpārliecība un spēja to praktiskā darbā nodemonstrēt.

Savstarpējās attiecībās viegli padosies domu, jūtu un emociju izrādīšana. Jebkura saskarsme būs ar siltu un pūkainu villainīti apjozta.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Dienu sagaidīsi pilns cīnītāja gara, bet lūko, lai lielais uzrāviens neizkūp kaut kur gaisā. Ja tavi uzdevumi ir pietiekoši reālistiski, kustini smadzenes, rociņas un kājiņas, kamēr saule vēl augstu, jo vakarpuse darbam nebūs piemērota.

Vērsis. Šodien var gadīties tā, ka tavas darbības var sagriezt kājām gaisā visu pasākumu pēdējā brīdī un tur jau neko daudz mainīt nebūs tavos spēkos. Paturi prātā šo iespējamību un gādā, lai darbības nebūtu destruktīvas.

Dvīņi. Jau no agra rīta vari kalt plānus, kā visiem parādīt, uz ko esi spējīgs. Cerams, tikai labo un iedvesmojošo. Sen nav bijusi tik lieliska iespēja iznesties un izrādīties, tad nu šodien esi sagaidījis savu iznācienu starmešu gaismā.

Vēzis. Šodien visu savu enerģiju un gribasspēku virzi ģimeniski patriotisku jautājumu risināšanai. Ģimene pateicību parādā nepaliks. Šāda rīcība var nedaudz izjaukt tavus nākotnes plānus, bet upuris būs cēls.

Lauva. Šodien vari mēģināt paveikt neiespējamo. Tomēr prātīgāk būtu neķerties pie ambicioziem, uz nākotni orientētiem darbiem. Vislabāk būtu ļauties sava iekšējā kompasa iezīmētajam virzienam un tas noteikti nerādīs darba virzienā.

Jaunava. Tava intuīcija nepasargās tevi no pārsteiguma, kuru vari piedzīvot savas mājās, rados vai dzimtajā ciemā. Reakcija uz jaunumiem varētu būt samiernieciska ar nelielu nožēlas devu.

Svari. Tev var noveikties vairāk par pārējiem un, cerams, tu spēsi šo laimi novērtēt. Sirds lietas ies kalnā, radošajā darbā arī gaiši apvāršņi. Vēl tikai pēdējie punkti, komati un mazie cipariņi bankas kontā.

Skorpions. Neskatoties uz spēju visu smalki paredzēt un izkalkulēt, dažas detaļas būs tev gājušas secen un plāni var pārtapt neprognozējamā notikumu šļūdonī. Gatavojies ļoti intensīvai situāciju attīstībai.

Strēlnieks. Tev būs vēlme pievērsties darbam ar informāciju, tās apstrādi, analīzi. Iegūtie dati mudinās kāpt kādā braucošā vai lidojošā pārvietošanās līdzeklī un novest lietu vai darījumu līdz loģiskam iznākumam.

Mežāzis. Labā vēsts ir tāda, ka arī ne tik veiksmīgās dienas nāk un ātri aiziet nebūtībā. Bēdīgākā šodienas vēsts runā par iespējamajiem konfliktiem ar sevi pašu, visiem un visu. Tātad visa pasaule sazvērējusies.

Ūdensvīrs. Šodien cilvēki un situācijas tevī provocēs viegli ievainojamo pusi, labākajā gadījumā, mudinās noslēgties sevī. Centies sevi nodarbināt ar īsiem un ātri paveicamiem darbiem, lai nesakrātos nepadarīto darbu sloga sajūta.

Zivs. Visi, kuriem nebūs slinkums, vēlēsies tevi kontrolēt, pakritizēt, vai pamācīt kā dzīve dzīvojama. Tad nu uzvelc visbiezāko ādu un ieslēdz visskaļāko mūziku, kas būs vislabākais patvērums kaitinošās saskarsmes brīžos.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!