Iespējams, precīzākais horoskops internetā! Lasi šeit!

Pievienot komentāru
Iespējams, precīzākais horoskops internetā! Lasi šeit!

Atkal jau diena, kuru nedrīkst izniekot. Šodien ieplānotie un salīgtie darījumi piedzīvos auglīgu realizāciju un nākotnē vērstie skati nodrošinās darba fronti vesela mēneša garumā.

Dodoties profesionālajās gaitās rēķinies, ka uzstādītās augstuma vai platuma atzīmes ir noteikti jāpārvar paša vai kolektīva spēkiem. Dominēs emocionāli izaicinošs noskaņojums, kas meklēs jauno un neparedzamo.

Partnerattiecībās valdīs vēlme sadarboties un apmainīties ar pozitīvām enerģijām. Uzsāktās attiecības sola interesantus notikumus visas vasaras garumā.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Šodien tevī vēl ir daudz spēka, lai gribētu visus un visu sakārtot. Īpaši dedzīgi dalīsi uzdevumus un padomus. Kad visi nolikti pie vietas, vari parūpēties par savām privātajām darīšanām.

Vērsis. Tevī šodien daudz iekšēja nemiera, tāpēc pacenties tās izmantot, lai izkultos no situācijām. Tavas izcilās runas dāvanas līdzēs vecu grēku un aizvainojumu izlīdzināšanā.

Dvīņi. Tev šī izrādīsies smaga darba un liela enerģijas patēriņa diena. Ja latiņu esi uzstādījis tik augstu, tad pacenties to arī pārlēkt. Šodien uzsāktās lietas veiksmīgi risināsies un sagādās gandarījumu.

Vēzis. Kāda ļoti svarīga un personīga tikšanās var noteikt visu dienas noskaņojumu. Bet atceries, jebkurā sadarbībā ir iesaistītas vismaz divas puses, tāpēc centies pieņemt, ka tavs viedoklis ir tikai puse no kopējā.

Lauva. Maņas signalizēs, ka pienācis laiks savā dzīvē ieviest kādas korekcijas vai jauninājumus. Uzlabojumi mājas vidē vai sajūtu atsvaidzināšana kļūs par galveno šodienas nepieciešamību.

Jaunava. Loģika apvienojumā ar intuīciju darīs brīnumus. Veiksmīgi vadīsi pārrunas un konsultēsi visās iespējamās dzīves jomās. Labāk izvēlies tādu jomu, kur tavas zināšanas ir neapgāžamas.

Svari. Tavs prāts būs aktīvs un, galvenais, izdomāto spēsi arī adekvāti nokomunicēt. Apkārtējie būs īpaši draudzīgi noskaņoti, tāpēc vari izmantot šo izdevību un pavēstīt arī kādus nepatīkamus jaunumus.

Skorpions. Ja vēl neesi izlīdzis ar saviem līdzcilvēkiem, būsi miermīlīgi noskaņots un viegli noslēgsi pamieru. Izrādi interesi par citu idejām un ieklausies svešos viedokļos.

Strēlnieks. Tava spēja sarunāt, vienoties un apvārdot citus izpestīs tevi no ne vienas vien nepatīkamas situācijas. Velti sevi intelektuālām nodarbēm, jo šodien uzskicētie plāni sola labus panākumus to realizācijā.

Mežāzis. Vari veiksmīgi izpausties kādā spontānā eksperimentā, kā arī ir iespējas paust savas romantiskās simpātijas pretējam dzimumam, viegli flirtējot vai saņemot dūšu un uzaicinot uz vakariņām.

Ūdensvīrs. Emocionāli izaicinošs noskaņojums tev ļaus gāzt kalnus, bet šodien tu tiešām paspēsi to, ko visu pavasari vilki garumā. Mācības, sarunu vešana un dokumentu sagatavošana ies kā no rokas.

Zivs. Lai arī prāts klejos citos laukos, tev būs jāsaņemas un jāpabeidz apsolītais. Grūtības sagādās pieturēšanās pie striktiem noteikumiem, normu ievērošana vai instrukciju lasīšana.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!