Iespējams, precīzākais horoskops internetā! Lasi šeit!

Pievienot komentāru
Iespējams, precīzākais horoskops internetā! Lasi šeit!

Šīs otrdienas iepriecinošā vēsts ir tāda, ka enerģija un dzīvības spēki pieņemas spēkā un tie turpinās pieaugt līdz pat Jāņiem, tāpēc nebūs pamata attaisnoties un sūkstīties par nespēju visu sakombinēt.

Biznesa un darba pasaulē ir reāla iespēja noslēgt darījumus vai iztirgot savus darinājumus. Padosies visi darbi, kur vajadzīga koordinācija. Ja vajadzība spiež pieņemt ātrus lēmumus, dari to no labvēlīgās perspektīvas pozīcijām.

Partnerattiecībās šodien ir ieteicams izbaudīt emocionālo atslābumu. Ja nespēj aizpildīt vienatnes brīžus, tad tev nāksies piestrādāt pie savas pašpietiekamības.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Nesteidzies dzīvot rītdienā vai nākotnē, jo apstākļi tevi piespiedīs atgriezties pie nenobeigtajiem darbiem, piespiedīs pārstrādāt plānus. Labāk brīvprātīgi un apzinīgi nobeidz šo darba posmu un negaidi pavēli no augšas.

Vērsis. Biznesa un darba pasaulē ir reāla iespēja noslēgt darījumus vai iztirgot savus darinājumus. Padosies visi darbi, kur vajadzīga koordinācija. Ja vajadzība spiež pieņemt ātrus lēmumus, dari to no labvēlīgās perspektīvas pozīcijām.

Dvīņi. Pienācis brīdis, kad ar visu varu un sparu jācenšas uzsākt darījumus, piegādāt solīto, nozāģēt sausos zarus vai nopļaut zāli. Jaunos darbos iesaisties gan praktiskā, gan solījumu veidā.

Vēzis. Esi atvērts dažādu ziņu un informācijas saņemšanai un arī sagremošanai. Iespējams, tavi bērni vai citi tuvi cilvēki tev pavēstīs par došanos pastāvīgā un neatkarīgā dzīvē. Viss atkarīgs no tavas reakcijas.

Lauva. Diezgan radikālas pārmaiņas var pāršalkt tavus ierakumus. Tev būs sajūta, ka notiekošajam nav pietiekoša seguma vai pamatojuma. Neraizējies, tev būs daudz laika, lai pārdomātu un izanalizētu notikušo.

Jaunava. Šodien var gadīties lielā revīzijas diena tavā darbavietā, kad krēsli tiek spodrināti, lai tajos sēdinātu jaunus priekšniekus un viņu pavadošo svītu. Iespēju robežās turies no šī procesa pa gabalu un izvairies no jebkādu papīru parakstīšanas.

Svari. Šodien vari izrādīt izlēmību un radikālu rīcību, ar kuru parasti nelutini savus apkārtējos. Lēmumi var skart amatus, krēslus un pat statusu. Tā būs laba zīme, kura norādīs uz tavu briedumu un spēju mainīties.

Skorpions. Lai ieraudzītu visus darba attiecību juridiskos zemūdens akmeņus un, galvenais, lai saprastu, kur ir apslēptas lamatas, nāksies ķerties klāt pie faktu, ciparu, numuru, vēstuļu un dokumentu revīzijas. Ne pārāk interesanti, bet lietderīgi!

Strēlnieks. Šodien tev kategoriski aizliegts nodarboties ar jebkādām naudas operācijām, Arī finanšu dokumentos rakstītais vai tas, ko tu spēsi saskatīt, neatbildīs realitātei. Tāpēc draugs, prom no bankām, finansistiem un grāmatvedēm un pie dabas!

Mežāzis. Partnerattiecībās šodien ir ieteicams izbaudīt emocionālo atslābumu. Ja nespēj sakarīgi aizpildīt vienatnes brīžus, tad tev nāksies piestrādāt pie savas pašpietiekamības.

Ūdensvīrs. Mīļotie un dārgie dzīves partneri var izvirzīt tādus noteikumus, kurus pat vispārdrošākajos sapņos vai murgos, neesi spējīgs izpildīt. Izvēlies pabūt vienatnē, lai piestrādātu pie savas pašapziņas.

Zivs. Tu šodien arī varētu nobeigt kādu savas karjeras posmu. Vismaz iekšēji būs tam nobriedis un pat gatavs samierināties ar izmaiņām savā finansiālajā nodrošinājumā. Tas nav izmisuma solis, bet gan brieduma rādītājs.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!