Iespējams, precīzākais horoskops internetā! Lasi šeit!

0 Komentāru
Iespējams, precīzākais horoskops internetā! Lasi šeit!

Diena ir piemērota, lai nepalaistu garām visdažādākās iespējas. Pārējais no gaumes un vajadzības atkarīgs. Tev jāsaņemas, lai parādītu absolūtu racionālā prāta dominanci pār emocijām. Plaša apziņa, pieredze, zināšanas vai laba fiziskā forma noteiks to, kurš pirmais atvērs iespēju durvis.

Biznesa un, jo sevišķi, finanšu sfērā šī ir zīmju lasīšanas diena. Tieši šodien vari ieraudzīt kodu kādā mākoņa figūrā un piekļūsi seifam, kur glabājas agrāk nopelnīto zelta dālderu maisiņi.

Saskarsmē ar mīļajiem dominēs lēna baudīšana. Tas nozīmē, ka nebūtu ieteicams steigties. Lielo mīlnieku attiecībās – lieliskā saspēle ļaus ne tikai baudīt, bet arī tvert radošās idejas.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Progress biznesā un attiecībās veidosies proporcionāli stresa izturībai un vēsajam aprēķinam. Sapratīsi kā izdarīt to, ko ilgi vilki garumā. Iespējams, kontā iekritīs kāda naudiņa vai arī dzims kāda spoža ideja.

Vērsis. Finanšu jomā šī ir zīmju lasīšanas diena. Tieši šodien vari ieraudzīt kodu kādā mākoņa figūrā un piekļūsi seifam, kur glabājas agrāk nopelnīto zelta dālderu maisiņi.

Dvīņi. Jāsaņemas, jākoncentrējas un jāfokusējas uz galveno. Nevajag uztraukties par nenozīmīgiem sīkumiem, bet visu redzošām acīm lūkoties notiekošajā un tvert vērtīgas norādes.

Vēzis. Jautājumus un problēmas risinot, labāk izmanto kāda vidutāja pakalpojumus. To visu var attiecināt gan uz karjeru, gan personīgajām attiecībām. Atziņas un iedvesmas pie tevis nāks lēnām, bet uz palikšanu.

Lauva. Saskarsmē ar mīļajiem dominēs lēna baudīšana. Tas nozīmē, ka nebūtu ieteicams steigties. Lielo mīlnieku attiecībās – lieliskā saspēle ļaus ne tikai baudīt, bet arī tvert radošās idejas.

Jaunava. Šodien vairs nekādu krāmēšanos ar sīkumiem. Tas attiecas uz finansēm un komercdarījumiem. Panākumi, pēc kuriem dzenies, jau gandrīz ar roku aizsniedzami. Nezaudē realitātes sajūtu attiecībā uz savu varēšanu.

Svari. Saņemies un saglabā savu optimistisko skatu uz dzīvi. Pieņem to, ka visas tavas vēlmes šodien nevar piepildīties. Un vai vispār vajag? Gūsti baudu no tā, kas jau sasniegts.

Skorpions. Tev jāsaņemas, lai parādītu absolūtu racionālā prāta dominanci pār emocijām. Plaša apziņa, pieredze, zināšanas vai laba fiziskā forma noteiks to, kurš pirmais atvērs iespēju durvis.

Strēlnieks. Šodien būs jāsēžas pie pārrunu galda un jāmēģina visus jautājumus noregulēt dialogu ceļā. Vadība sadzirdēs tavus argumentus, ja sacītajā ieliksi visu savu domu spēku un pārliecību.

Mežāzis. Neuzticies un neiesaisties darījumos ar cilvēkiem, kuri tevi intuitīvi biedē. Nepārvērtē savu nozīmīgumu, iespējas un potenciālu, bet arī nenoniecini savas dzīves pieredzes augļus.

Ūdensvīrs. Ja tev ir saplānoti darbi un pienākumi, kurus nevar atlikt, netērē laiku un ķeries pie tiem nekavējoties. Jo dienas laikā būtiski mainīsies tavas prioritātes un aktualitātes. Naudas lietās paļaujies uz intuīciju.

Zivs. Prasme sadzīvot ar citiem un sevi pašu, šodien izvedīs no strupceļā kādu darbu vai ideju, kurā ieguldīta liela enerģija un laiks. Pie tā neapstājies, bet parādi arī savu meklētāja garu.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

0 Komentāru