Iespējams, precīzākais horoskops internetā! Lasi šeit!

0 Komentāru
Iespējams, precīzākais horoskops internetā! Lasi šeit!

Šodien burvīgajā piektdienā nedrīkst dīkdienībā pazaudēt, nosist vai vēl kaut kā vieglprātīgi izniekot dārgo laiku. Vēl šodien nedrīkst simulēt vai izlikties, ka esi baigi iegrimis darbos un pārņemts ar problēmu risināšanu. Šādi triki neies cauri un tevi pieķers visneveiklākajā brīdī. Šodien darāmajā jāieliek sirsniņa vai prāta diktēta apņēmība. Nešķiro darbus pēc lieluma un atdeves principa, visam jāattiecas ar vienlīdz lielu atbildības sajūtu.

Visu cilvēcisko attiecību spektrā šodien valdonīgs noskaņojums. Ja tevī ir dzīvs iekarotāja gars un ja nevarēsi vēlamo iegūt ar labu, tad to panāksi ar varu, piespiešanu un manipulācijām.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Šodien būs jāsēžas pie apaļā pārrunu galda un jāmēģina visus jautājumus noregulēt dialogu ceļā. Vadība sadzirdēs tavus argumentus, ja sacītajā ieliksi visu savu domu spēku un pārliecību.

Vērsis. Pateicoties tavam intelektam vari aizsteigties priekšā vienam otram no saviem sāncenšiem. Šodien darāmajā jāieliek sirsniņa vai prāta diktēta apņēmība. Tev tiks ne tikai morāls gandarījums, bet arī finansiāls ieguvums.

Dvīņi. Svarīgus un nopietnus biznesa un finanšu lēmumus un darījumus atliec uz citu dienu, jo šodien var dominēt nedaudz avantūristiska pieeja un vēlme kaut ko panākt ar viltu. Iznākums var nebūt pūļu vērts.

Vēzis. Šodien tev vairāk veiksies jomās, kas ir saistītas ar profesionālo dzīvi. Personīgajā dzīvē atzinība un bučas tiks kādam citam. No tava noskaņojuma atkarīgs, vai sadarīto uzskatīsi par uzvaru vai zaudējumu.

Lauva. Lai kā tev gribētos paspīdēt, mēģini cienīt un dzirdēt arī citu viedokli. Nākotnes sadarbības iespējas lielā mērā būs atkarīgas no tavas attieksmes pret kolektīva domu.

Jaunava. Kāds dziļi noslēpts un labi nomaskēts slinkuma aizmetnis var par sevi atgādināt. Šodien nedrīksti dīkdienībā pazaudēt, nosist vai vēl kaut kā vieglprātīgi izniekot ne minūti.

Svari. Šodien īpaši spīdēsi ar savu intelektu un spēju dibināt kontaktus. Ja tev jākārto kāds pārbaudījums, kur vērtēs tavas zināšanas, iedziļinies un tad šauj ārā pat vairāk nekā no tevis gaida. Tas tiks ievērots un ņemts vērā.

Skorpions. Visu cilvēcisko attiecību spektrā šodien valdonīgs noskaņojums. Ja tevī ir dzīvs iekarotāja gars un ja nevarēsi vēlamo iegūt ar labu, tad to panāksi ar varu. Jādomā vairāki gājieni uz priekšu.

Strēlnieks. Ar savām izdarībām spridzināsi visu un visus. Tavam enerģijas lādiņam laikam būs norauts drošinātājs. Vēlies maksimumu un ceri uz neiespējamo un tu neaiziesi tukšām rokām.

Mežāzis. Būsi īpaši elastīgs un spēsi uztvert vajadzīgo noskaņu, pielāgoties un vajadzības gadījumā zibenīgi mainīt savu nostāju atsevišķos jautājumos. Nedrīksti simulēt vai izlikties, ka esi baigi iegrimis darbos un pārņemts ar problēmu risināšanu.

Ūdensvīrs. Tavs sadarbības stils šodien ir izaicinošs un būsi gatavs doties cīņā par līdera pozīciju gan darbā, gan personīgajās attiecībās. Nedomādams vari mesties cīņā arī par tev svarīgu cilvēku interesēm.

Zivs. Nešķiro darbus pēc lieluma un atdeves principa, visam jāattiecas ar vienlīdz lielu atbildības sajūtu. Visas savas dzīves fundamentālos jautājumus risini pārrunu ceļā. Neatstāj domāto un nepateikto.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

0 Komentāru