Iespējams, precīzākais horoskops internetā! Lasi šeit!

Pievienot komentāru
Iespējams, precīzākais horoskops internetā! Lasi šeit!

Šodien notiekošais grozīsies ap fundamentālajām prioritātēm. Apstājies savas dzīves skrējienā un mierīgi apskaties uz savu dzīvi. Šodienas aizdomas un pieņēmumi ir pilnīgi pamatoti, lai gan arī kopējā psihoemocionālā noskaņojuma stimulēti. Vari apjaust, ka reliģiskie, psiholoģiskie vai politiskie priekšraksti galīgi neštimmē ar paša iekšējo kodeksu. Ko nu darīt?

Attiecībās šodien var uzrasties zemapziņā dzimušie dēmoni, kas mēģinās tevi sakūdīt uz provokācijām. Vari uzdot sev jautājumu, cik daudz prieka tev sniedz esošās attiecības….

Horoskops katrai zīmei

Auns. Šodien būsi noraizējies par savām naudas lietām, bet nepamatoti. Vienīgais, ko vari darīt, lai mazinātu savu satraukumu, ir noglabāt savu bakas karti un naudas maku drošā vietā.

Vērsis. Šodien notiekošais grozīsies ap fundamentālajām prioritātēm. Apstājies savas dzīves skrējienā un mierīgi apskaties uz savu dzīvi. Vari apjaust, ka reliģiskie, psiholoģiskie vai politiskie priekšraksti galīgi neštimmē ar paša iekšējo kodeksu.

Dvīņi. Tā gribēsies kaut ko īstu, nesamākslotu un nesaistītu ar profesionālajām lietām. Šodien viss pašam jānodrošina. Sarīko sev mazo festivālu. Bet rēķinies, ka draugi vai mīļotie var būt izkropļotas realitātes sajūtas varā.

Vēzis. Vari neskriet ar galvu sienā, tā būs galīgi aplama taktika. Šodien vari pasvērt dzīves plusus un mīnusus, kaut vai tikai savai zināšanai. Ja pietiks drosmes, mēģini no visa sajustā vai saprastā izvilkt sauso atlikumu vai rezumē.

Lauva. Neļauj nepamatotām aizvainojuma lēkmēm sabojāt iecerētos pasākumus. Atbalsti savus tuviniekus vai draugus kā solījis, un iegūsi sirds mieru, gandarījumu un mierīgu prātu.

Jaunava. Neklausies nenovērtētos darbiniekos un pīpētavas komentētājos. Ja dzirdi pats savu saprāta balsi, ļaujies tās ieteikumiem. Tavi partneri var neturēt dotos solījumus, tāpēc jau laikus padomā par mierinājuma līdzekļiem.

Svari. Attiecībās šodien var uzrasties zemapziņā dzimušie dēmoni, kas mēģinās tevi sakūdīt uz provokācijām. Vari uzdot sev jautājumu, cik daudz prieka tev sniedz esošās attiecības….

Skorpions. Šodienas aizdomas un pieņēmumi ir pilnīgi pamatoti, lai gan arī kopējā psihoemocionālā noskaņojuma stimulēti. No citu piezīmēm neveido priekšstatu par kādu notikumu vai tēmu.

Strēlnieks. Nedrīksti ielaist savā sirdī citu cilvēku domas un vārdus. Tās nav tavējās, tāpēc noslēdz savas jūtīgās uztveres durvis ar septiņām atslēgām. Ja esi radošs cilvēks, šī diena dāvās daudz iedvesmas jauniem mākslas darbiem.

Mežāzis. Būs vēlme iebilst, tiklīdz kāds atļausies kritizēt tavu veikumu. Tev intuitīvi jāsaprot, kad komentāri ir konstruktīvi un kad – ne. Šodien nebūs briesmu. Sadzīvo mierīgi un esi jauks pret padotajiem.

Ūdensvīrs. Tavi aicinājumi darījumu partneriem uz atklātu izrunāšanos var riktīgi izgāzties. Necenties pārliecināt un piespiest, visu pasākumu vēl vairāk sabojāsi. Nogaidi, pavēro un risinājums pats atnāks.

Zivs. Šodien domā, ko runā un nedari, ko domā. Savu kritiku un slikto noskaņojumu demonstrēsi cilvēkiem, kuriem ir pilnīgi vienaldzīgas tavas ekscentriskās izpausmes, tāpēc vari arī pietaupīt savus spēkus.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!