Iespējams, precīzākais horoskops internetā! Lasi šeit!

Pievienot komentāru
Iespējams, precīzākais horoskops internetā! Lasi šeit!

Šodien kaut kas var uzdzirksteļot un radīt īssavienojumu. Šajā pasākumā galvenie notikumu vaininieki var būt gan cilvēki, gan priekšmeti un ierīces. Īsā drošības instrukcija šai dienai skan sekojoši: savus elektriskos impulsus mēģini noslāpēt izvairoties no pārāk ciešas saskarsmes ar tiem, ar kuriem mentāli nav pa ceļam.

Darbā esi gatavs dzēst virtuālos ugunsgrēkus, iejusties situācijas glābēja un evakuatora lomās. Beigās jau visi būs dzīvi un dienas bilance ar pluss zīmi.

Personīgajās attiecībās ir svarīgi neļauties mirkļa sirds vājumiem vai emocionālajai spriedzei, kas būs visu problēmu sakne.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Šodien pastāv risks, ka tevi izvedīs no pacietības aklie burta kalpi. Vari iesaistīties cīņā par vienlīdzīgām tiesībām un iespējām, pat ja tās neatbilst likumā rakstītajam.

Vērsis. Visi darījumi, kur tev nāksies aizstāvēt savas likumiskās intereses paredz iespēju radīt negaidītus īssavienojumus. Par iemeslu var kalpot informācijas trūkums, vajadzīgā cilvēka nesasniedzamība vai sakaru kļūda.

Dvīņi. Kritiskā domāšana un spēja saglabāt pienācīgu distanci attiecībās palīdzēs notiekošo nesalaist grīstē. Personīgajās attiecībās ir svarīgi neļauties mirkļa emocionālajai spriedzei, kas būs visu problēmu sakne.

Vēzis. Šodienas rezultāti parādīs, cik augstā līmenī ir tava pašorganizācija. Ja turēsi solījumus un respektēsi noteikumus, profesionāli un personīgi iegūsi visaugstākos atzinības novērtējumus.

Lauva. Uzņemsies vienpersonīgu atbildību par ģimenes dzīvē notiekošo. Tu būsi tas, kurš parūpēsies gan par drošību, gan saimnieciskajām ķibelēm. Remontdarbus un citus kapitālieguldījumus atliec uz citu dienu.

Jaunava. Problēmiņas var uzbriest kā raugs un mīkla tecēs pāri malām. Attiecībās ar dzīvesbiedru, priekšnieku, savu pārinieku vai klientu var iestāties neveiklā fāze, kur sākas stīvēšanās par savu taisnību, labumu un mantu.

Svari. Šodien savu pavadošo svītu vai sava galma sastāvu komplektēsi pats. Būsi ļoti izvēlīgs un prasīgs attiecībā pret citiem. Sakāpināto ambīciju dēļ var rasties domstarpības profesionālajā sfērā vai ar cilvēkiem, kuri sniedz servisa pakalpojumus.

Skorpions. Birokrātijas dzirnavās pūtīs spēcīgs vējš un tās strādās ar pilnu jaudu, kas savukārt tev radīs sarežģījumus dokumentu reģistrēšanā un uzticēto uzdevumu veikšanā.

Strēlnieks. Darbā esi gatavs dzēst ugunsgrēkus, iejusties situācijas glābēja un evakuatora lomās. Beigās jau visi būs dzīvi un dienas bilance ar pluss zīmi. mēģini noslāpēt izvairoties no pārāk ciešas saskarsmes ar tiem, ar kuriem mentāli nav pa ceļam.

Mežāzis. Ikdienas pienākumu sakoordinēšana var izrādīties sarežģītāka, nekā cerēts. Lielos soļus pretim kādam sasniegumam vai ieguvumam vajadzēs aizstāt ar mazajiem un pārvietošanās notiks it kā maskējoties, it kā slēpjoties.

Ūdensvīrs. Tavu mīlas dzīvi iekrāsos intīma rakstura notikumi. Ja tev pietiks apņēmības objektīvi novērtēt notiekošo, sapratīsi, ka kreņķu cēlonis ir nespēja sabalansēt savu darba un privāto dzīvi un jebkādas dienas kārtības trūkums.

Zivs. Ieteicams īpašu vērību veltīt profesionālajiem un finanšu dokumentiem. Koncentrējies uz rakstītā atbilstībai likumam. Paturot šos brīdinājumus prātā, varēsi veiksmīgi nokārtot savus darījumus.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!