Iespējams, precīzākais horoskops internetā! Lasi šeit!

0 Komentāru
Iespējams, precīzākais horoskops internetā! Lasi šeit!

Šodien savukārt lietas grozās ap tām interesēm, kuras dod sirds gandarījumu par godprātīgu dzīvošanu. Vingrini savas spējas sajust potenciālo briesmu vietas un uzmanies no starpgadījumiem dēļ neuzmanības.

Šodien tavu prātu var nodarbināt mistiska vai filozofiska satura jautājumi, bet ķermenim būtu vēlama atslodze.

Jūtu un attiecību sfērā ar kādu cilvēku var izveidoties uz pienākumiem balstīta saikne, kas veicinās tavu dzīves uzskatu vai vērtējumu robežu paplašināšanu. Tas skars spēju apzināties un pieņemt faktu, ka citiem var būt atšķirīgs sajūtu slieksnis.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Sevī atradīsi spēku, lai harmonizētu un sakārtotu savu iekšējo pasauli. Šodien būs ārkārtīgi svarīga saskarsme ar cilvēkiem, kuri domā tev līdzīgi. Tad arī neizpaliks pārdomas par mūžīgo mīklu mīlestību.

Vērsis. Šodien nedrīksti atļauties zaudēt savaldību un arī neļauj citiem izgāzt savu emociju vezumu tavā dārziņā vai durvju priekšā. Meklē iespējas to darīt gaumīgi, saprātīgi un estētiski.

Dvīņi. Šodien vari atļauties nedaudz paplašināt sev atvēlētās rīcības teritoriju. Neliedz sev dzīves priekus un pārskati savu strikto principu robežas. Nav nekas briesmīgs, ja pārtērēsies. Citiem arī nedrīksti to pārmest.

Vēzis. Šodien savukārt lietas grozās ap tām interesēm, kuras dod sirds gandarījumu par godprātīgu dzīvošanu. Vingrini savas spējas sajust potenciālo briesmu vietas un uzmanies no starpgadījumiem dēļ neuzmanības.

Lauva. Var parādīties neviennozīmīgas situācijas mājas dzīvē, kas liks tev aizdomāties par briestošajām pārmaiņām. Šodien tavu prātu un sirdi var nodarbināt mistiska satura tēmas.

Jaunava. Brīvdienas tev būs izrādījušās par īsu un gribēsi saķert nenoķeramo vai arī uzrakt pilnīgi visas dobītes. Tā skrienot un rokot vari iedzīvoties kādā sastiepumā vai krustos var iemesties krika. Kam tu tāds līks un nevarīgs pavasarī būsi vajadzīgs?

Svari. Ja starp tevi un dzīvesbiedru valda patiesa uzticība, ļauj mīļotajam doties brīvsolī bez liekiem jautājumiem. Ja savstarpējo attiecību noturību kārto lielos eksāmenus, nebūtu ieteicams šo brīvdienu pavadīt šķirti.

Skorpions. Nedarīsi neko īpašu, tomēr diena būs kā ceļojums bez kartes. Esi brīvs, sapņains un paļaujies uz laimīgu gadījumu. Uzticies tam, ko redzi un jūti, kā arī neizdabā citu iegribām.

Strēlnieks. Šodien nekur nesteigsies – visa diena tavā ziņā. Atkarībā no tavām prioritātēm baudīsi pilnīgu mieru vai nodosies radošajam darbam. Ķermenim būtu vēlams ievērot absolūtu vai mērenu atslodzi.

Mežāzis. Jūtu un attiecību sfērā ar kādu cilvēku var izveidoties uz pienākumiem balstīta saikne, kas veicinās tavu dzīves uzskatu vai vērtējumu robežu paplašināšanu. Tas skars spēju apzināties un pieņemt faktu, ka citiem var būt atšķirīgs sajūtu slieksnis.

Ūdensvīrs. Ir pienācis pēdējais brīdis, lai parūpētos par savu veselību un labsajūtu. Neignorē signālus un simptomus, kurus raida tavs ķermenis un šodien nemēģini lāpīt pasauli, bet gan pats sevi.

Zivs. Šodien atļausies būt maigs un saskarsmē ar ārpasauli ļoti pozitīvs. Vai to ietekmēs laika apstākļi vai izraušanās no ikdienas rutīnas, pagaidām nav skaidrs. Ja šodien pats sev patiksi, arī citi nesmādēs tavu sabiedrību.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

0 Komentāru