Iespējams, pēc šo dāvanu pasniegšanas tā būs jūsu pēdējā Valentīna diena! Kā sabojāt mīļotajai svētkus?

0 Komentāru
Iespējams, pēc šo dāvanu pasniegšanas tā būs jūsu pēdējā Valentīna diena! Kā sabojāt mīļotajai svētkus?
Foto: Scanpix

Visu mīlētāju diena jeb 14. februāris ir tā diena, kad tie, kas par savām otrām pusītēm aizmirst atcerēties visu gadu, vēlas beidzot sarūpēt kādu romantisku pārsteigumu. Tomēr ir tik viegli “nošaut greizi”!

Skaties.lv ir apkopojis deviņas visu laiku neveiksmīgākās Valentīna dienas dāvanas, kuras vīrieši mēdz pasniegt sievietei. Vīrieši, šis jums! Neizgāzieties arī šogad!

Gaļas āmurs

Jebkas, kas saistīts ar virtuves piederumiem, var šķist divdomīgi – vai tiešām sievietei jāpavada Visu mīlētāju diena pie plīts? Gaļas āmuru nevajadzētu dāvināt arī citos svētkos.

Kāmītis

Šiem, lai arī mīlīgajiem zvēriņiem, mūžs nav ilgs. Sieviete to var sasaistīt ar mīlestību – vai vēlies, lai jūsu abu attiecības ilgst tik ilgi, cik dzīvs ir kāmītis?

Plīša lācis

Vienīgais legālais attaisnojums iegādāties plīša lāci būtu tad, ja tavai mīļotajai ir 15 gadu. Nu kur tā nabaga sieviete “iebāzīs” to lāci? Ak, jā! Tavā sejā!

Uzzini, kuras ir visu laiku kaislīgākas filmas!

Sporta zāles abonements

Arī šis var “noiet greizi” – labāk atzīsties savai dāmai mīlestībā un mīli viņu tādu, kāda viņa ir.

Grāmata, kā kļūt laimīgai

Visas iedvesmojošās grāmatas ar Paulu Koelju citātiem vai citiem autoriem, kuri māca, kā beidzot kļūt laimīgai, var izraisīt domstarpības – tev, mīļais vīrieti, ir jābūt tam, kurš padara sievieti laimīgu!

Īsziņa

Īsziņa no rīta var būt jauka, bet, ja tas ir vienīgais pārsteigums visas dienas garumā, tas var radīt pretēju efektu – šī, it kā “‘mīļā” īsziņa var sabojāt garastāvokli. Tādas mēs, sievietes, esam!

Pica sirds formā

Vienkārši, nē.

Putekļsūcējs

Pat ja vecais putekļsūcējs pirms kāda laika “noplīsis”, Valentīna diena nebūs īstais laiks, kad iegādāties vietā jaunu.

Var iepazīties arī šādi! TV3 šova pārīša stāsts

Restorāna apmeklējums

Ja vien tu neesi jau laikus rezervējis galdiņu pilsētas romantiskākajā vietā, neved savu sirdsdāmu uz restorānu – tie šajos svētkos ir pārpildīti un jūs noteikti nevēlaties saldēties, stāvot garā rindā. Atceries – izsalkusi meitene var būt bīstama! Tā vietā pagatavo gardas vakariņas mājās.

Iespējams, kādai sievietei vislielākā dāvana būs palikšana mājās, gardas vakariņas un kāda sirsnīga filma mīļotā kompānijā. Iepazīsties ar “Viaplay” piedāvāto saturu – jūs noteikti atradīsiet kādu jauku filmu mīļam randiņam!

[viaplaywidget]

0 Komentāru