Iespējams, ņammīgākās sacensības pasaulē. Noskaidrots ātrākais krēma kūku ēdājs

Pievienot komentāru
Iespējams, ņammīgākās sacensības pasaulē. Noskaidrots ātrākais krēma kūku ēdājs

Daudziem Eiropā ir neizprotama ASV iedzīvotāju līksmošana par to, ka sejā tiek mestas kūkas, tortes un tamlīdzīgi. Lai vai kā, bet ik gadu ASV Floridas štats jau gadiem rīko laima kūkas ēšanas konkursu. Protams, viens no nosacījumiem – saldums jānotiesā bez roku palīdzības.

24 sacensību dalībnieki atraisītā gaisotnē sēžas pie galda, lai notiesātu samērā lielu kūku. Uzvarētājs, protams, ir tas, kurš to apēd visātrāk, taču, lai sacīkstes padarītu interesantākas un jautrākas, kūkas ēšanā nedrīkst izmantot rokas. Sacensību uzvarētājam Eliotam Zelleram, kurš uz Floridu atbraucis medusmēnesī, tas gan nesagādāja nekādas problēmas, jo saldo krēma kūku viņš uzveicis gandrīz minūtes laikā.

”Man šķiet, ka šim esmu gatavojies visu savu dzīvi. Mana sieva var apliecināt, ka es reti ēdu ar rokām un būtībā esmu diezgan sušķīgs pie galda – šīs sacensības ir priekš manis!” teic Zellers.

Ņemot vērā faktu, ka kūka veidota tikai no krēma, dalībnieki drīkstēja valkāt arī aizsargbrilles. Šī gada čempionam gan tās nebija nepieciešamas, un Floridas štata nacionālā kūka pievarēta bez problēmām. Zellers pēc triumfa saņēma jostu, kuru rotā kūkas forma.

Video