Iespējams, īsts sapņu darbs! Šmakovkas muzejs meklē darbiniekus

13 komentāri
Iespējams, īsts sapņu darbs! Šmakovkas muzejs meklē darbiniekus
Foto: LETA

Vēl tikai vienu dienu iespējams pieteikties darbā Daugavpils Šmakovkas muzejā. Labā ziņa – brīvas pat divas vakances.

Marta beigās Daugavpils kļūs par vienu tūristu iecienītu apskates objektu bagātāka – tiks atvērs Šmakovkas muzejs. Lai pienācīgi sagatavotos atvēršanas svētkiem, jau šobrīd norit aktīvs darbs pie Šmakovkas muzeja personāla komplektēšanas un apmācības. Daugavpils pilsētas pašvaldības tūrisma attīstības un informācijas aģentūra uz nenoteiktu laiku aicina darbā Šmakovkas muzejā Apmeklētāju centra vecāko speciālistu un Apmeklētāju centra speciālistu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vairāk par prasībām kandidātiem, pienākumiem un kontaktinformāciju meklē šeit!

Šmakovkas muzeja apmeklētāji varēs ne vien iepazīties ar vēsturisko Šmakovkas gatavošanas procesu, bet arī degustēt gala produktu.

Līdzīga iestāde pusotru gadu atvērta arī Rēzeknes novada Kaunatas pagastā, kur vecajā krogus ēkā kopš 2014. gada vasaras darbojas Kandžas muzejs.

TOP komentāri

 • Ivars Vitols
  +2 +2 0

  Ivars Vitols

  Esmu nedzērājs.Dzīvoju Kurzemē.Pazīstu daudzus Latgalē,Vidzemē,Zemgalē. Vienu varu pateikt - Jāni,Tu esi mēsls.
 • Zinaīda Donska (Dranka)
  +1 +1 0

  Zinaīda Donska (Dranka)

  Daina nejauc muzeju ar krogu, man liekas jums nevajag aprakstīt kas notiek muzejā un kas krogā, malači muzeja veidotāji vismaz parādīs materiālus par šmakovkas, kandžas, samagonkas, dzimtenītes un t..... izcelsmi kas ir gājusi no paaudzes uz paaudzi mūsu tēvi un sentēvi to jau sen ir darījuši ,kādas receptes ir bijušas agrāk tās tehnologija viss tas taču ir intresanti, noteikti apmeklēšu šo muzeju.
 • Taisnā Tiesa
  +1 +1 0

  Taisnā Tiesa

  Latgalē šmakovku dzīs muzejā, kamēr Rīgā to dara kam nav slinkums un tirgo uz katra stūra... Vakaros dzērājiem pāri jākāpj. A tēlo te svētos. Te pat skolniekus ved atkačāt ar ātrajiem. Ja pa visu Latgali būtu vismaz puse no dzērāju skaita, cik Rīgā, Latgale jau vairs nepastāvētu.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl