Iespēja, ka Latvija šogad uzvarēs Eirovīzijā, ir 1%…

Komentāri
Iespēja, ka Latvija šogad uzvarēs Eirovīzijā, ir 1%…
Foto: LETA

… toties tiek doti 57%, ka beidzot mūsu valsts pārstāve Aminata ar dziesmu Love Injection šogad spēs pārvarēt pusfināla barjeru un iekļūs lielajā finālā, kas Latvijai nav izdevies kopš 2008. gada. Toreiz mūs pārstāvēja apvienība Pirates of the Sea ar dziesmu Wolves of the Sea.

Vislielākā varbūtība izkļūšanai no pusfināla – 89% – tiek prognozēta Igaunijai, bet Lietuvas iespēja iekļūt finālā tiek paredzēta ar 70% varbūtību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tiek prognozēts, ka Igaunija varētu uzvarēt ar 7,5% varbūtību, savukārt Latvijai un Lietuvai uzvaras varbūtība ir vien 1%. Vislielāko iespēju uzvarēt bukmeikeri paredz Zviedrijas pārstāvim. Iespēja, ka konkursā uzvarēs zviedrs Mons Selmelēvs, ir 25%. 19% varbūtība uzvarēt ir Itālijai. Izredzes uzvarēt ir arī Eirovīzijas jaunpienācējai Austrālijai, kuras iespēja uzvarēt tiek prognozēta ap 13,5%. Savukārt pavisam neliela iespēja iegūt 1.vietu ir Somijai, kuras iespēja uzvarēt ir ap 4%, kā arī Krievijai, Azerbaidžānai, Slovēnijai un Norvēģijai, kuru uzvara tiek prognozēta ar 2% un 3% varbūtību. Bukmeikeri norādījuši, ka pārējām valstīm iespēja uzvarēt ir pavisam niecīga.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl