Iespēja, ka Latvija šogad uzvarēs Eirovīzijā, ir 1%…

0 Komentāru
Iespēja, ka Latvija šogad uzvarēs Eirovīzijā, ir 1%…
Foto: LETA

… toties tiek doti 57%, ka beidzot mūsu valsts pārstāve Aminata ar dziesmu Love Injection šogad spēs pārvarēt pusfināla barjeru un iekļūs lielajā finālā, kas Latvijai nav izdevies kopš 2008. gada. Toreiz mūs pārstāvēja apvienība Pirates of the Sea ar dziesmu Wolves of the Sea.

Vislielākā varbūtība izkļūšanai no pusfināla – 89% – tiek prognozēta Igaunijai, bet Lietuvas iespēja iekļūt finālā tiek paredzēta ar 70% varbūtību.

Tiek prognozēts, ka Igaunija varētu uzvarēt ar 7,5% varbūtību, savukārt Latvijai un Lietuvai uzvaras varbūtība ir vien 1%. Vislielāko iespēju uzvarēt bukmeikeri paredz Zviedrijas pārstāvim. Iespēja, ka konkursā uzvarēs zviedrs Mons Selmelēvs, ir 25%. 19% varbūtība uzvarēt ir Itālijai. Izredzes uzvarēt ir arī Eirovīzijas jaunpienācējai Austrālijai, kuras iespēja uzvarēt tiek prognozēta ap 13,5%. Savukārt pavisam neliela iespēja iegūt 1.vietu ir Somijai, kuras iespēja uzvarēt ir ap 4%, kā arī Krievijai, Azerbaidžānai, Slovēnijai un Norvēģijai, kuru uzvara tiek prognozēta ar 2% un 3% varbūtību. Bukmeikeri norādījuši, ka pārējām valstīm iespēja uzvarēt ir pavisam niecīga.

0 Komentāru