4 komentāri

Nedeļas nogalē populārā krievu šova Dejas atlasē uzmirdzējis trīsdesmit gadus vecs Latvijas pārstāvis Aviks Parkūrs. Puisis no Indijas Latvijā veiksmīgi darbojas šovbiznesā un savulaik bijis precēts ar Izklausies redzēts zvaigzni Elzu Rozentāli.

“Mani sauc Aviks, un es pārstāvu Rīgu un Indiju,” sevi priekšā stādīja dejotājs. Puisis pastāstīja, ka sapni kļūt par dejotāju lolo no bērnības un sākotnēji visu apguvis pašmācības ceļā.

Puiša dzimtene ir Indija, bet uz Latviju viņš pārcēlies mīlestības dēļ. Kā pirms uzstāšanās uzsvēra Aviks, viņš konkursā pārstāv divas valstis – gan dzimto Indiju, gan Latviju, kurā mīt pašlaik.

Avika interesantais dejas stils, kurā hiphopa elementi apvienojas ar indiešu dejām un viņa paša izdomātu stilu, izpelnījās gan skatītāju sajūsmu, gan ieinteresēja žūriju.

Eksperti viņu nodēvēja par īstu “indiešu šarlatānu” – viņa priekšnesums neesot gana labs profesionāli, taču “cepījot”. Žūrija lēma, ka Aviks viņiem vajadzīgs un paziņoja, ka Latvijas – Indijas pārstāvis ir uzņemts šovā.

VIDEO

Танцы: Avikk Parkour (Авик Паркур) (Shankar Ehsaan Loy – Hum Toh Hain Cappuccino) (сезон 3, серия 8) от Танцы на Rutube.

TOP komentāri

  • Dejotājs
  • Francis
    0 0 0

    Francis

    Redzēju vienu reizi dzīvajā iekš Cabaret izrādes - nepārspējams čalis. Gribētos zināt vairāk par viņa gaitām šeit un tur, mediji jau tikai plikus faktus spēj atspoguļot!
  • Alise

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl