Komentāri
Iespaidīgi: jaunietis pamet savu darbu un piepilda kvēlāko sapni – 3 gadu laikā apceļo 60 valstis
Foto: ekrānuzņēmums

Trīs gadu laikā 60 valstis. 2011. gadā viņš pameta darbu un, pateicoties iekrājumiem, devās dzīves ceļojumā. Viņa plāns bija apceļot pasauli. Un viņam arī izdevās!

Valters Čangs pirms tam bija parasts biroja darbinieks, kurš pelnīja vidusmēra amerikāņu algu, taču tagad sevi var dēvēt par pieredzējušu ceļotāju. Viņš ir redzējis, šķiet, visu – brīnišķīgus dabas skatus, kāpis klintīs, apmeklējis sporta pasākumus, traucies pa krāčainām upēm un vēl, un vēl, un vēl…

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO

Pēc šā video noskatīšanās varbūt ir vērts padomāt par savu komforta zonu, tā robežām, kā arī to, vai tas, ko ikdienā dari, tevi patiesi dara laimīgu!

VIDEO

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl