Komentāri
Iespaidīgi FOTO: kalnu kazas – labākie alpīnisti pasaulē
Foto: facebook.com/arteide.org

Cilvēks var būt trenējies visu savu dzīvi un bruņojies ar labāko ekipējumu, kāds uz planētas vien pieejams, taču viņš nekad nebūs tik labs alpīnists, kā kalnu kaza, kas jau kopš dzimšanas ir pieradusi pārvietoties pa šķietami neiedomājamām virsmām, klinšu sienām un kalnu grēdām.

Tur, kur cilvēks nekad, iespējams, neiedomātos pat kāpt, kalnu kazām ir ērta vietiņa, kur atlaisties, piemēram, Alpu kalnu saulītē. Pasaulē ir vairākas šīs kazu sugas, piemēram, Alpu kalnu kaza, Sibīrijas kalnu kaza, Dagestānas kalnu kaza u.c.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl