Komentāri

Pagājušās nedēļas beigās Francijā, gaisa spēku bāzē, kas atrodas vietā ar nosaukumu Chambley-Bussieres, vienlaikus gaisā atradās 433 gaisa baloni, kas pārspēja iepriekšējo pasaules rekordu, kad 2013. gadā virs zemes vienā laikā atradās 391 balons.

Kā atzina pasākuma organizētājs Filips Burons-Pilatre, lielākā baža šādai sanākšanai, lai divi vai vairāki baloni nesaskrietos savā starpā, kas, pēc pieejamās oficiālās informācijas datiem, nav noticis. Viņš arī atzina, ka “ir atvērta jauna gaisa balonu vēstures lapa.” Francijas austrumu daļa svētdien pulcējās entuziasti no vairāk nekā 40 valstīm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO

Kāds YouTube lietotājs Bārts Lapers ir nopublicējis arī video ar šo iespaidīgo notikumu.

VIDEO

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl