Komentāri
Iespaidīgas Francijas mākslinieku uguns instalācijas priecē Rīgas svētku viesus
Francijas mākslinieku veidotas uguns instalācijas Arkādijas parkā, Rīgas svētku laikā. (Ieva Leiniša / LETA)

Vakar ar Francijas mākslinieku veidotām uguns instalācijām Arkādijas parkā sākās Rīgas svētki 2017, kas turpināsies līdz svētdienai.

Svētku pirmajā dienā iedzīvotāji aicināti uz vienu no šī gada svētku vizuāli iespaidīgākajiem pasākumiem – Francijas mākslinieku apvienības “Cie Carabosse” krāšņu un emocionāli iespaidīgu uguns un gaismas objektu priekšnesumu, kas šodien no plkst.20 līdz vieniem naktī būs vērojams Arkādijas parkā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uguns gaismas instalācijas “Cie Carabosse” izpildījumā papildinās franču ielu mūziķu un performanču meistaru grupa, sniedzot apmeklētājiem iespēju ne vien skatīties, bet arī pašiem būt par daļu no improvizētas izrādes.

”Katrs pats sev nosaka, kāds ceļš ejams. Nāciet un izdzīvojiet kopā ar mums spēcīgu māksliniecisku un cilvēcisku piedzīvojumu,” aicina ”Cie Carabosse” mākslinieki.

Foto: uguns instalācijas Arkādijas parkā

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 2

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl