Komentāri
Iespaidīgas Francijas mākslinieku uguns instalācijas priecē Rīgas svētku viesus
Francijas mākslinieku veidotas uguns instalācijas Arkādijas parkā, Rīgas svētku laikā. (Ieva Leiniša / LETA)

Vakar ar Francijas mākslinieku veidotām uguns instalācijām Arkādijas parkā sākās Rīgas svētki 2017, kas turpināsies līdz svētdienai.

Svētku pirmajā dienā iedzīvotāji aicināti uz vienu no šī gada svētku vizuāli iespaidīgākajiem pasākumiem – Francijas mākslinieku apvienības “Cie Carabosse” krāšņu un emocionāli iespaidīgu uguns un gaismas objektu priekšnesumu, kas šodien no plkst.20 līdz vieniem naktī būs vērojams Arkādijas parkā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uguns gaismas instalācijas “Cie Carabosse” izpildījumā papildinās franču ielu mūziķu un performanču meistaru grupa, sniedzot apmeklētājiem iespēju ne vien skatīties, bet arī pašiem būt par daļu no improvizētas izrādes.

”Katrs pats sev nosaka, kāds ceļš ejams. Nāciet un izdzīvojiet kopā ar mums spēcīgu māksliniecisku un cilvēcisku piedzīvojumu,” aicina ”Cie Carabosse” mākslinieki.

Foto: uguns instalācijas Arkādijas parkā

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl