Ieslēdz ekonomisko režīmu: februāra astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei

4 komentāri
Ieslēdz ekonomisko režīmu: februāra astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei
PEXELS

Mīlētāju svētku mēnesī attiecību burās iepūtīs jau gluži pavasarīgs rietumvējš, un daudziem februāris būs īstais laiks, lai reanimētu romantiku. Savukārt citiem šomēnes tieši darba sfēra var izrādīties pati veiksmīgākā.

Ko zvaigznes sola februārī, uzzini astroloģes Ivonnas Dzelmes sagatavotajā mēneša prognozē!

8

Skorpions

Februārī tevi provocēs un pat mēģinās izaicināt uz sparingu, bet tu vienā vēsā mierā gaidīsi iedvesmu un vērosi mīlestības svētku skrējienu no siltas un omulīgas vietiņas.

Kā jau intuitīvi mērķus tverošam cilvēkam pieklājas, paļausies, ka visi profesionālie un finansiālie izaicinājumi paši nokārtosies un plauktos saliksies. Tiešām fortūna būs izpalīdzīga šajos jautājumos. Bet nesāc svinēt uzvaru pirms laika, jo tavi sāncenši var pasteigties garām, elkoņiem piepalīdzot, un nocelt labākos un sulīgākos pēdējā brīža piedāvājumus. Vēl būtu svarīgi uzturēt labas attiecības ar saviem kolēģiem un padotajiem vai vismaz tās nepasliktināt. Nebaidies dalīties ar darbam svarīgu informāciju, jo kopdarbības produktivitāte vairos tavu labo tēlu profesionālajās aprindās, bet labam tēlam ir arī laba cena un liels pieprasījums.

Romantiski emocionālā dzīves sfēra būs balstīta uz trim lielajām vērtībām – uzticību, paļāvību un godprātību. Tās ir būtiskākās mēneša svētības un, godājot šīs vērtības, attiecībās sasniegsi attīstību, perspektīvas sajūtu un laimi. Partneri tevi vēros un no tevis mācīsies, ja atzīsi viņu kompetences visās dzīves sfērās. Nepievil viņu cerības. Ģimenē vari sasniegt un piedzīvot sen nebijušu sapratni, un maiguma atmošanās kļūs iespējama, pateicoties partnera prasmīgajām darbībām.

Nākamais: Strēlnieks
4 komentāri