Ieslēdz ekonomisko režīmu: februāra astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei

4 komentāri
Ieslēdz ekonomisko režīmu: februāra astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei
PEXELS

Mīlētāju svētku mēnesī attiecību burās iepūtīs jau gluži pavasarīgs rietumvējš, un daudziem februāris būs īstais laiks, lai reanimētu romantiku. Savukārt citiem šomēnes tieši darba sfēra var izrādīties pati veiksmīgākā.

Ko zvaigznes sola februārī, uzzini astroloģes Ivonnas Dzelmes sagatavotajā mēneša prognozē!

7

Svari

Februārī tiecies realizēt tikai tos plānus, kuri nāk par labu tev personīgi un uzlabo tuvās vides labklājību. Racionāli, godīgi un pareizi. Pasaules glābšanu atstāj avantūristu ziņā. Viņi būs tev pateicīgi, ka neaizņem viņu darbības nišu un neuzkrītoši atstās kādas ceļa norādes un aizliks kādu labu vārdu par tevi. Februārī jāsargā rokas, gan no sala, vēja, slapjuma, gan no kritieniem, braucieniem un citiem pārvietošanās veidiem. Šajā laikā liels traumatisma risks. Tevi ļoti ietekmēs darbs vai saskarsmes subjekti, kuri neatbilst tavām enerģētiskajām vibrācijām.

Darba aktivitātēs nāksies veikt nemitīgas izmaiņas, korekcijas un plānu labojumus, kas finālā var vainagoties ar sajūtu, kas viss velti. Idejas, kuras sākumā šķitušas teju ģeniālas, pēc atkārtotas apspriešanas rādīsies pagalam bezjēdzīgas. Labāk to atzīt, nekā ieguldīt naudu un enerģiju neperspektīvā padarīšanā. Tāpēc savu dārgo laika resursu investē kāda profesionālā jautājuma vai problēmas skrupulozai analīzei, lai darbs mēneša garumā nebūtu jānoraksta nebūtībā, turklāt vadības dzēlīgo piezīmju pavadījumā. Empātija un komunikācija izglābs tavu profesionālo karjeru februārī. Ja tevi nomāc parādu slogs, ar to jātiek galā, un vislabāk to izdarīt jau līdz 9. februāra pilnmēnesim. Vēl šomēnes ne pie kādiem nosacījumiem nedrīksti aizdot – ne graudā, ne naudā.

Savukārt tavu jūtu pasauli glābs neviens cits kā tavs mīļotais un visdārgākais cilvēks. Tev pašam nebūs tik daudz spēka, lai attiecībās uzturētu koši sprēgājošu ugunskuru, tāpēc ļauj partnerim parūpēties par siltumu un gaismas spēku. Februāris ir ideāls laiks, lai reanimētu romantiku, tomēr nevajag censties sagūstīt un noturēt bijušo mīlestību. Bijušās jūtas jau var pieslēgt dzīvību uzturošam aparātam, tomēr labāk novirzīt enerģiju jaunu attiecību būvēšanai.

Nākamais: Skorpions
4 komentāri