Ieslēdz ekonomisko režīmu: februāra astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei

4 komentāri
Ieslēdz ekonomisko režīmu: februāra astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei
PEXELS

Mīlētāju svētku mēnesī attiecību burās iepūtīs jau gluži pavasarīgs rietumvējš, un daudziem februāris būs īstais laiks, lai reanimētu romantiku. Savukārt citiem šomēnes tieši darba sfēra var izrādīties pati veiksmīgākā.

Ko zvaigznes sola februārī, uzzini astroloģes Ivonnas Dzelmes sagatavotajā mēneša prognozē!

6

Jaunava

Pragmatiski un ļoti pārdomāti vadīsi atvadas no lietainās ziemas. Citiem traucoties stresainā neziņā par gaidāmo gadu, tu lēnā garā izbaudīsi garām slīdošo ainavu. Lepnā atturībā iesi savu februāra ceļu. Februāris tev būs veselības profilakses mēnesis. Ko vajag, to vajag, un nav ko stiept garumā.

Februārī tieši darba sfēra tev var izrādīties pati veiksmīgākā. Bet pats vari to nesajust vai nesaprast, vai izlikties neredzam. Droši var apgalvot, ka aklā kundzīte veiksme pieklauvējusi pie tava biroja durvīm. Darba attiecībās, visos tās hierarhijas līmeņos neļauj uz sevi izdarīt redzamu vai slēptu spiedienu. Svarīgi, lai tu pats spētu šīs situācijas atpazīt, jo ietekme var notikt izsmalcināti un skaisti. Saglabā savu lēmumu neatkarību par katru cenu. Un cena var būt augsta. Lepnā vientulībā un pārliecībā ej savu zvaigžņu iezīmēto februāra ceļu un labāk ieslēdz ekonomisko režīmu.

Mīlas dieviete, šķiet, ir tavā pusē, bet vai tu pratīsi ar viņu uzturēt konstruktīvu sadarbību? Attiecības realizēsies, dzims un aizies nebūtībā strikti saskaņā ar taviem plāniem un cerībām. Ja kas nenotiks atbilstoši iecerēm, dabūs ciest visi tuvinieki un draugi. Ja notikumi kļūst nekontrolējami, atceries, problēma nav zvaigžņu stāvoklī, bet gan tavā atklāti nepatiesā uzvedības manierē. Un nepiesauc likteni. Vēl arī Valentīns ieradīsies ar kaisles ugunspuķēm. Skūpsti, karsti solījumi, kaislīgi apskāvieni – viss ir atļauts, kas dzīves krāsas padarīs jo košākas.

Nākamais: Svari
4 komentāri