Ieslēdz ekonomisko režīmu: februāra astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei

4 komentāri
Ieslēdz ekonomisko režīmu: februāra astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei
PEXELS

Mīlētāju svētku mēnesī attiecību burās iepūtīs jau gluži pavasarīgs rietumvējš, un daudziem februāris būs īstais laiks, lai reanimētu romantiku. Savukārt citiem šomēnes tieši darba sfēra var izrādīties pati veiksmīgākā.

Ko zvaigznes sola februārī, uzzini astroloģes Ivonnas Dzelmes sagatavotajā mēneša prognozē!

5

Lauva

Kā katru gadu ap šo laiku, kad gaisā jau virmo netverami pavasara vēstneši, arī šogad februārī piedzīvosi gaismas deficīta sindromu. Līdzīgi kā katru gadu, vēlēsies ierušināties siltā segā ar karstas tējas krūzi, bez vēlmes izbaudīt pelēkās ziemas pēdējos atvadu nejaukumus. Bet, kad pienāks marts, visa pasaule, tevi ieskaitot, atdzīvosies. Šomēnes nevajadzētu eksperimentēt ar jauniem ķīmiskajiem preparātiem, neskatoties uz to brīnumainajiem mārketinga rādītājiem.

Arī darba lietās vairāk dominēs nedarīšanas noskaņojums. Pat domu nepieļausi, ka varētu uzņemties kādu lieku haltūriņu. Piedāvājumi būs, un merkantilās intereses ņems virsroku pār dabīgo slinkumu. Vissaspringtākās un profesionāli aktīvākās rādās perioda beigas – sākot ar 23. februāra jauno mēnesi, arī naudas straume pagriezīsies tava konta virzienā. Ar vienu nosacījumu, ja neizprovocēsi vai neiesaistīsies konfliktā ar potenciālajiem darba devējiem vai pasūtītājiem. Vēl vairies no neprātīgām, jūtu diktētām izdarībām darba kontekstā kā dienesta romāni vai greizsirdīgas atriebības.

Profesionālajā vidē nāksies piedzīvot klaji kaitniecisku rīcību, tāpēc nākotnes vārdā apzini, kam, kur un kāpēc nedrīksti uzticēties. Šomēnes eleganta piesardzība tev vairāk piestāvēs nekā manierīga dižošanās.

Mīlas lietās ieteicams vairāk paļauties un uzticēties savam veselajam saprātam. Mēneša sākumu aizvadīsi romantiskā eiforijā. Uzskatīsi vieglo flirtu ar darbabiedriem un paziņām par absolūti nevainīgu saskarsmes formu. Ja esi gruntīgās attiecībās, tad derētu pārvērtēt savus uzskatus par minēto. Nedalies savos sirds priekos ar cilvēkiem, kurus vāji pazīsti, jo ne visi draudzīgie ir tavas uzticēšanās vērti. Bet nevilcinies savu jūtu un domu atklāšanā tiem, kuri dārgi, bet kādu apstākļu iespaidā esat šķirti. Ko no tā iegūsi? Citu skatu – reālistiskāku, pragmatiskāku vai pilnīgāku.

Nākamais: Jaunava
4 komentāri