Ieslēdz ekonomisko režīmu: februāra astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei

4 komentāri
Ieslēdz ekonomisko režīmu: februāra astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei
PEXELS

Mīlētāju svētku mēnesī attiecību burās iepūtīs jau gluži pavasarīgs rietumvējš, un daudziem februāris būs īstais laiks, lai reanimētu romantiku. Savukārt citiem šomēnes tieši darba sfēra var izrādīties pati veiksmīgākā.

Ko zvaigznes sola februārī, uzzini astroloģes Ivonnas Dzelmes sagatavotajā mēneša prognozē!

4

Vēzis

Neskatoties uz dažu neciešamu cilvēku apciemojumiem, nebēdāsi ne nieka, bet savilksi jostu un cerīgi raudzīsies pavasara virzienā. Februārī viss būs atkarīgs no attieksmes, un tā solās būt pareizā. Februāra pirmajā pusē un it īpaši ap 9. datuma pilnmēness laiku jāsarga kājas – no aukstuma, slapjuma, lūzuma vai sasituma.

Realizēšanās darba sfērā būs tavas gribas brīva izpausme, jo pats zīmēsi savus mērķus un to iespējamos attīstības variantus. Palīdzību nākotnes skiču projekta radīšanā diez vai sagaidīsi, bet ar ieteikumiem neviens neskoposies. Šo nepateicīgo procesu jāpabeidz līdz februāra vidum. Uz mēneša beigām būs vēl jāpievelk nepadarīto darbu astes, nepieļaujot nekādas atlaides norunātajos termiņos. Februārī nauda tērcītēm vien plūdīs prom no tava konta un maka. Uz kurieni? Reizēm tev būs grūti izsekot aiztecējušās naudas ceļus. Mēneša rezumē varētu būt sekojošs: ceļa un virziena izvēle ir tavā ziņā, bet pasivitātei neļaujies, jo tā pazaudēsi iespēju noķert labo ceļavēju.

Attiecību burās iepūtis jau gluži pavasarīgs rietumvējš, un nesīs jūs tālēs nezināmās. Vismaz tā sajutīsies un ilgosies neaizmirstamus mirkļus. Arī, ja neesi brīvs, ilgoties nav liegts. Dvēseles radinieka meklējumi var vainagoties ar fundamentāliem panākumiem un nopietnām izmaiņām tavā dzīves ritumā. Iepazīties un pievērst sev uzmanību mēneša izskaņā būs vieglāk, tieši tāpat, kā palaist vaļā, ja nu atklāsies nedziedināma nesaderība. Bet kā jau katrā darījumā ar mīlas kārdinājumu pavēlnieku, būs apstākļi, kas paredz pieņemt spēles likumus. Neizmaini šo unikālo iespēju aizspriedumos un ļaujies!

Nākamais: Lauva
4 komentāri