Ieslēdz ekonomisko režīmu: februāra astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei

4 komentāri
Ieslēdz ekonomisko režīmu: februāra astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei
PEXELS

Mīlētāju svētku mēnesī attiecību burās iepūtīs jau gluži pavasarīgs rietumvējš, un daudziem februāris būs īstais laiks, lai reanimētu romantiku. Savukārt citiem šomēnes tieši darba sfēra var izrādīties pati veiksmīgākā.

Ko zvaigznes sola februārī, uzzini astroloģes Ivonnas Dzelmes sagatavotajā mēneša prognozē!

3

Dvīņi

Ja februārī pats piepūlēsies, un nāksies to darīt caur smiekliem un asarām, ne tikai eņģeliskas būtnes, bet arī pavisam cilvēcīgas būtnes tevi dāsni atalgos. Vajadzēs pievērst īpašu uzmanību savam psihoemocionālajam stāvoklim – iespējams visa kā būs pa daudz un, kā zināms, tas dod pa nerviem.

Panākumi un notikumu attīstība darba frontē būs vistiešākā veidā saistīti ar tavu emocionālo noskaņojumu un spēju pielāgoties. Profesionālo jautājumu risināšanā jāiedarbina personīgo psihisko stāvokļu kontroles mehānisms ar vislielāko jaudu. Lietišķajās pārrunās kontrolē savu balss toni un rūpīgi izvēlies izteiksmes līdzekļus. Nevainīgā vēlme pakāpties uz kāda kolēģa pleciem, lai iegūtu augstāku krēslu, tev var izdarīt lāča pakalpojumu. Piedzīvosi situācijas, kad rokas niezēs vēlmē pielietot ietekmīgākus argumentus. Tev jāspēj valdīt pār situācijām, nepārvēršot darbavietu par izskaidrošanās platformu. Februāra beigās iekšējā spriedze mazināsies un varēsi atļauties par visu notiekošo pajokot. Ja spēsi būt koordinētāks savās vēlmēs un svītrosi no pirkumu groza mirkļa ”gribēšanas”, izrādīsies, ka tev daudz brīvu līdzekļu.

Personīgajās attiecībās ir svarīgi ievērot divus vienkāršus un senus likumus. Pirmkārt, nevairies pārjautāt un precizēt partnera izteikumus un mājienus, lai nepieļautu pieņēmumu maldīgo varu pār situāciju. Otrkārt, savas vēlmes nestādi augstāk par savu mīļoto iecerēm. Vieglprātība un aušīgums var iznīcināt pat ilgtermiņa attiecības, neizjūtot sirdsapziņas pārmetumus. Būtībā šis noteikums ir vērā ņemams jebkurā situācijā, bet februārī tam būtu jākļūst par vienu no taviem principiem. Par pārējiem mīlas priekiem un baudām sv.Valentīns jau ir parūpējies.

Nākamais: Vēzis
4 komentāri