Ieslēdz ekonomisko režīmu: februāra astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei

4 komentāri
Ieslēdz ekonomisko režīmu: februāra astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei
PEXELS

Mīlētāju svētku mēnesī attiecību burās iepūtīs jau gluži pavasarīgs rietumvējš, un daudziem februāris būs īstais laiks, lai reanimētu romantiku. Savukārt citiem šomēnes tieši darba sfēra var izrādīties pati veiksmīgākā.

Ko zvaigznes sola februārī, uzzini astroloģes Ivonnas Dzelmes sagatavotajā mēneša prognozē!

2

Vēzis

Ja citiem februāris ir apgriezienu uzņemšanas laiks, tad tev vēl noteikti ir dziļas un absolūtas pasivitātes periods. Psihoemocionāli neesi gatavs darbināt savu dzinēju. Februārī organisma pretošanās spējas visādiem draņkiem būs pazemināta, tāpēc tālāk no visiem šķaudošajiem un klepojošajiem, par Āzijas austrumiem nemaz nerunājot.

Zaļās ziemas noslēgums darbā vainagosies ar necerētiem tēriņiem, algu apgraizīšanu vai slodzes samazināšanu ar izrietošām sekām. Pārdomas par naudas pelnīšanas veidu, metodēm vai sfēru tevi vajās visa mēneša garumā. Ja šīs personīgās meditācijas rezultātā nonāksi pie slēdziena, ka nemīli savu darbu, šeit var būt variācijas – darbadevēju, darba vidi, tad rīcības plāns ir acīmredzams un skaidrāks par skaidru. Sāc darīt to, ko tiešām vēlies. Viss ir tavās prasmīgajās rokās. Esi spēcīgs garā un nebaidies savā dzīvē ielaist pārmaiņas, tās piešķirs jaunu dzīvības enerģiju. Tātad lielais radikālo pārmaiņu un transformāciju laiks ir pienācis.

Februārī droši tērē iepriekšējā gada uzkrājumu tām lietām, kuras rūpīgi izplānotas, un nemaini savu viedokli, ja kāds nāk ar it kā aicinošāku piedāvājumu.

Emociju un jūtu sfērā arī būs aktuāls šaubīšanās elements. Nāksies daudz ko pārcilāt, pārgrupēt un restartēt savā prātā. Un jautājums būs nevis par to, vai ielaist pārmaiņas savā jūtu dzīvē, bet gan par to, kā ar tām sadzīvot un tām pielāgoties. Daudz sarežģītāk ir pielāgoties citu cilvēku likumiem un tikumiem, nekā izprast savējos. Kamēr tiec skaidrībā par saviem noteikumiem, dzīvo pēc saviem ieskatiem un kontrolē pēc iespējas lielāku dzīves telpu ap sevi. Dārgos cilvēkus skolo, mācot viņiem pieņemt tavas un savas gribas brīvības izpausmes. Mīļotie sapratīs arī bezkompromisu rīcību, ar noteikumu – smalkjūtīgi un maigi. Ja esi vientulības nogurdināts, vari sākt aktīvi meklēt partneri. Lai cik spēcīgas un reibinošas nebūtu aizraušanās, vērts saglabāt veselo saprātu un neļauties bezprātam.

Nākamais: Dvīņi
4 komentāri